Klient - ocena (1) Nie polecam i tyle w temacie ! Klient Dorota - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam. P. Mateusz Chrostek umówił się z nami celem... Dorota Kamil - opinia (1) Firma nie sprawdza ofert. Byłem częścią badania rynku . Osobiście nie polecam. Kamil
Sławek - opinia (1) Naprawdę bardzo polecam wszystkim Pana Damiana.Pełen profesjonalizm. Standard... Sławek Mateusz - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Mateuszem. Mateusz Ola - opinia (1) Skorzystałam z usług Kreatora Nieruchomości. Bardzo solidni i doświadczeni,... Ola Grzegorz - opinia (1) Doradcy są bardzo profesjonalni. Pan Mateusz to otwarty i miły człowiek,... Grzegorz Zbigniew - opinia (1) Jeśli szukasz dobrego, aktywnego i uczciwego agenta nieruchomości nie mogłeś... Zbigniew Hania - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Polecam wraz z mężem współpracę z Panem Damianem.... Hania Anna - opinia (1) Z czystym sercem polecam Pana Damiana. Oglądałam już wiele nieruchomości i... Anna Jakub - opinia (1) Polecam współpracę. Indywidualne podejście, szybka realizacja i pomoc w całej... Jakub Monika - opinia (1) Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego biura pośrednictwa nieruchomościami... Monika