Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Cześć,
Polećcie proszę jakiegoś sprawdzonego, doświadczonego kręgarza?
Z 5 czy 6 lat temu byłam na Zaspie u genialnego kręgarza, niewidomy facet. Tak mnie poustawiał, że szok. Ale niestety straciłam kontakt a teraz pilnie mój tato potrzebuje.
Może ktoś ma namiar na tego kręgarza? Albo innego dobrego?
Sprawa naprawdę pilna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Polecam zespół rehabilitantów trójmiejskiej kliniki Rehasport Clinic, która mieści się w Rego Arenie. Wiem, że niejednego już sportowca przywracali do pionu. Moim zdaniem są bardzo dobrzy. Obecnie przechodzę tam rehabilitację po operacji kolana.
Rehasport Clinic | Gdańsk
Ergo Arena wejście C2 - schody, C3 - winda
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
tel.: +48 58 769 73 00
http://www.rehasport.pl/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Nie wiem u kogo byłaś ale na zasię polecam Alexandra Panowa:) ja się u niego leczę kilka lat, gdyby nie on, to chodzić bym nie mogła.jak chcesz to zadzwonie do mamy i telefon wezmę do niego bo przy sobie nie mam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Jasne, że chcę :)
Poproszę o info na prv, mail jest w moim loginie.
Pozdrowienia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Witam

Szukam kręglarza, widzę że Pan prosił wcześniej kogoś o namiary,
Jeśli facet pomógł to bardzo proszę o podanie namiarów na niego , również sypie mi się kręgosłup i potrzebuję pomocy.

"Nie wiem u kogo byłaś ale na zasię polecam Alexandra Panowa:) ja się u niego leczę kilka lat, gdyby nie on, to chodzić bym nie mogła.jak chcesz to zadzwonie do mamy i telefon wezmę do niego bo przy sobie nie mam"

Dziękuję serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Moglabym prosic o Kontakt tego Pana na e Mail nina170277@outlook.com. dziekuje
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Witam polecam p.Tomasza Lewandowskiego osteopatę z Gdańska w ub.roku miałam potworny bóle lędźwi oraz rwę kulszową nie pomogły żadne leki i zastrzyki aż do momentu kiedy syn mnie tam zawiózł i po dwóch wizytach było o wiele lepiej Naprawdę warto spróbować
Pozdrawiam Danuta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Najlepszym specjalistą od kręgosłupa i jego rehabilitacji i terapi manual jest Andrzejewski ze Slupska ale przyjmuje ludzi z Gdyni, Gdańska itd
tu namiar- https://kcp.pl/lekarz/andrzej-andrzejewski/fizjoterapeuta/slupsk/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leczy sie Pani kilka lat?????????? Proszę zmienić tego medyka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

To jest prywatna klinika czy mają też umowy z NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

polecam Mieczysław Wiktor, Gdańsk Wajdeloty - moja mama chodzi od lat, ma dość poważną wadę kręgosłupa
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Zawsze zapala mi się czerwona lampka, jak ktoś poleca lekarza, czy kręgarza i rekomenduje, że mój znajomy leczy się u niego od kilku lat. Nie twierdzę, że nie są fachowcami, jednak wolę patrzeć, do kogo chodzą sportowcy, bo dla nich kręgosłup to być albo nie być. Ich nie stać (czasowo) na leczenie się latami. Więc jeśli jakiś rehabilitant stawia na nogi sportowca i robi to skutecznie, to znaczy, że mi też raczej pomoże. Ale to tylko mój punkt widzenia, i wcale nie trzeba się z nim zgadzać. Kręgosłup to poważna sprawa i zamiast prywatnego gabinetu wybrałbym renomowany ośrodek, który ma sprawdzonych ludzi.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rehabilitanci tacy fachowi od neurologii, od chorób ortopedycznych itd. to są na stronie http://gdanskrehabilitacja.pl
i tam należy skierować swe pytanka i dzwonić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Z tymi niewidomymi cos jest... ja bylam u jednego w radomiu, tez niewidomego. na stole prawie plakalam z bolu, nie patyczkowal sie ale przez rok nie poczulam ani przez minute dyskomfortu kregoslupa nie mowiac juz o bolu :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

moj maz jest terapeuta manualnym (kregarzem) a takze robi klawiterapie wyciaga ludzi z naprawde wielu schorzen i boli kregoslupa z ktorymi nie radzi sobie nawet medycyna ja osobiscie nie wyobrazam sobie juz zycia bez nastawiania ale wiem z doswiadczenia ze ludzie sa bardzo nieufni i niechetni zanim nie sprobuja czesto w to po prostu nie wierza i nie ma co na sile nikogo do tego przekonywac ci co sprobowali zawsze wracaja po jeszze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

mag.kot a ten co u niego bylas to na zaspie przyjmowal ?? w domu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Witam, proszę o namiary, opiszę swój problem bo jak na razie mam za sobą 2 kręglarzy i dwie różne diagnozy , a problem jaki był dalej mam tylko jestem lżejszy z kasy.

Pozdrawiam i czekam na namiar.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Witam,
Proszę o namiary na Pani męża, może macie Państwo jakąś stronę internetową ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

proszę o namiary adres tel.aby można było skontaktować się najszybciej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

a kontakt z mężem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Prosze o tel. I nazisko i adres.dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Znam do ergo kręgarza w Radomiu, num. tel. 538 984 191, nazywa się EugeniuszKałmykow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Polecam terapię u prof. A.Suchanowskiego. Przyjmuje w gabinecie Ośrodek Wypoczynkowy OPO na terenie AWFiS ul Górskiego 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Mam pytanie jak sie nazywal dziekuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Daje namiar na informalną rehabilitację bez nastawiania i ryzyka~ https://www.naszarehabilitacja.pl/fizjoterapeuta-pawel-michalowicz-gdansk-masaz-sopot,gdansk.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Kręgarz, kręgarstwo to fatalne pojęcia ! laikom wydaje się że przy kręgosłupie można manipulować a nie można !! Najlepiej jest dbać o wiązadła, ścięgna, mięśnie uprawiając gimnastykę.Kilka chwytów pod łopatkowych niczego nie załatwi tylko odchudzi portfel .
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Mialam 3 razy ustawiany kregoslup. 2 razy w Revimedzie w Oliwie. i raz prywatnie. Ogolnie byla poprawa, ale niestety mam fizyczna prace i niestety bol wrocil i kregi mam znow poprzestawiane. raz zemdlalam przy ustawianiu. mam mieszane uczucia co do takich mocnych metod. Przede wszystkich trzeba cwiczyc, wzmacniac i rozciagac kregoslup.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Revimed Oliwia. Zdecydowanie nie polecam. Ten lekarz (Rafało) narobił mi tylko krwiaków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Kurde, trochę daleko ale polecam http://akupunkturapokrywka.pl/ . Może zechcesz przyjechać. :D Jak tylko jestem w domu to chodzę tam, bo mnie na WSZYSTKIE dolegliwości pomagają. Nie przesadzam! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kręgarz, rehabilitant - poszukiwany!

Zacznij od wizyty u lekarza i diagnozy. Ból tej okolicy może być objawem bardzo wielu schorzeń i to poważnych. Kręgarz będzie wtedy niepotrzebny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo! Ludzie biegają po "kręgarzach" zamiast uzyskać właściwą diagnozę u lekarza specjalisty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

wklejam bo sama musiałam go znależc ... z doświadczenia kilku osób które do niego chodzą wiem że facet działa cuda. mlody ale szeroko w tym zakresie wykształcony...skuteczny napewno ale są kolejki
MANU-MED Gabinet Fizjoterapii i Terapii Manualnej dr Jacek Jakubowski

Fizjoterapeuta, Gdańsk, Polska
Adres: 394, Kołobrzeska 12, Gdańsk
Godziny otwarcia: Dziś zamknięte
Telefon: 881 010 591
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cuda to robił Pan Jezus.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

xDDDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w koscierzynie jest kręgarz
na fb "kręgarz - chiropraktyk"
prawie 500 polubień i same bardzo pozytywne opinie
513254874
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

najlepszy spec od kręgosłupa i manualnej rehabilitacji w Trójmieście
http://www.fizjomanual.com - Kowalski Jaro.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2



Mi Pan Kowalski nie pomógł - a chodziłam kilka miesięcy co tydzień. Nie wyklucza to tego, że jest dobry, ale mnie nie zdiagnozował dobrze. Inna rehabilitantka była w stanie mi dużo szybciej pomóc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

a mi pomógł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie. Co to za medyk, który nie potrafi postawić diagnozy!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niektórych schorzeń kręgosłupa nie pokonasz. Zwyrodnienia kręgosłupa, dyskopatia i rwa kulszowa to choroby. Możesz zatrzymać ich rozwój i złagodzić dolegliwości. mi na ból kręgosłupa pomaga metoda mckenziego. Polega ona na cyklicznych samodzielnych ćwiczeniach. Bardzo dobrze się sprawdza przy długotrwałym bólu kręgosłupa i produkty konopne olej CBD 5 % decarboxyled i czeska maść konopna cannabis za 49 zł kupisz dwa produkty tu http://www.konopiafarmacja.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego kręgarz a nie fizjoterapeuta? sama korzystałam z https://fizjoarena.pl/ i mi bardzo pomogli. Fakt musiałam chodzić na rehabilitacje jakieś 3 miesiące ale dziś czuję się świetnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 miesiące. To wyłącznie wyłudzenie pieniędzy. Jak nie pomoże 8 wizyt to nic nie pomoże, a tylko odchudzi portfel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

znam wiele osób którym Rosadziński pomógł, mnie się wydaje że pan z konkurencji i chce zaszkodzić...bo dziwne to dla mnie. To naprawdę znany rehabilitant, sama byłam 2 tygodnie pod jego opieką i złego słowa nie moge powiedzieć, wręcz przeciwnie bardzo mi pomógł. Ludzie z innych miast przyjeżdzają bo ma takie opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę wam polecić http://www.domsupelek.pl/odpoczynek-nad-morzem-rehabilitacja-i-przyjemnosc-w-jednym/ postawił mnie na nogi momentalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nerwica i depresja - jak wyjść z tego stanu ??? (401 odpowiedzi)

Witam, Czy są osoby na forum,które zmagają lub zmagały się z nerwicą i depresją ???? Jak...

Laserowa korekcja wzroku (45 odpowiedzi)

Czy któraś z Was poddała się temu zabiegowi? Możecie polecić jakąś klinikę, lekarza, koszt? Jak...

Boję sie,ze przed problemy z potencją stracę żonę (81 odpowiedzi)

Czy to mozliwe ,ze w wieku 31 lat penis przestaje być posłuszny? Od około pól roku mam z tym...