Bardzo polecam (1) W trudnych momentach ciężko o dokonywanie wyborów i analizowanie sytuacji,... Justyna firma godna polecenia (1) Nie znam wszystkich szczegółów oferty (byłem tylko uczestnikiem). Moge... AD Podziękowanie (1) Serdeczne podziękowanie za pomoc w tak trudnej chwili jaką jest utrata kogoś... Jan
Podziekowanie (1) Chciałabym bardzo podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego Kremo za pięknie... Halina polecam (1) Korzystałam z usług firmy. Firma zajęła się wszystkim od poczatku do końca... Anna Podziękowanie (1) Skorzystałam z usług tego zakładu z polecenia,gdyż wcześniej nie... Krystyna S. OSZUŚCI (1) Zamowilismy w tym domu pogrzebowym opieke nad grobem przed Wszystkimi... Nina W. oszuści (1) Zamawialiśmy pogrzeb fakt sama ceremonia była super ale po pogrzebie to jakiś... Postołowo Super Firma (1) Pełen profesjonalizm od chwili przekroczenia progu Kremo.Pomoc w organizacji... Regina K Serdecznie polecam (1) 6 Pomoc od firmy i profesjonalna obsługa w takim momencie to... Tomek