Damian - ocena (1) Gdy mówią, że zadzwonią o godzinie X - dzwonią. Gdy mówią, że przyjdą o... Damian Jacek - ocena (2) Po montażu mega bałagan, pozostawione stare futryny, drzwi(za dodatkowe 100... Jacek Łukasz. W - ocena (1) Szybka realizacja. Przystępna cena. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem.... Łukasz. W
Juliusz - opinia (1) Słowność, terminowość, wykonanie, wszystko na najwyższym poziomie. Złego... Juliusz Kazimierz Wnuczko - opinia (1) Wymiana okien i drzwi balkonowych Usługa wykonana bardzo profesjonalnie i z... Kazimierz Wnuczko Paulina - opinia (1) Bardzo polecam, szybko, sprawnie. Paulina Maria N. - opinia (2) Szybka i terminowa realizacja zamówionych okien i parapetów. Dodatkowy montaż... Maria N. Katarzyna - opinia (1) Zarówno zamówienie,pomiar, montaż,oraz obsługę po sprzedaży oceniam na... Katarzyna BOMBA (2) BOMBA..... Panowie przywrócili mi wiarę w fachowców. Nagle okazało się, że... grzegorz Marcin - opinia (1) Pomimo obecnej sytuacji uslug zostala wykonana w ustalonym terminie. Panowie... Marcin profesjonalizm (1) Pełen profesjonalizm Bardzo dobra firma! Przyjazna i profesjonalna obsługa –... Małgorzata doskonała obsługa (1) Firmę Pana Krzysztofa poleciła mi przyjaciółka. I muszę napisać, że się nie... Katarzyna Odradzam korzystanie z usług Krisbudu (2) Szef firmy zawarł ze mną umowę 16 X 2017, mówiąc że zamontuje okna, rolety i... Arnold rewelacja (1) Zakres doradztwa super. Pan który był na pomiarze zwrócił uwagę na rzecz... Arek Solidność (1) SOLIDNOŚÇ Tak solidnych drzwi jak z firmy KRIS-BUD nie... Maria z Gdyni POLECAM!! (1) Z usług firmy Kris-Bus skorzystałam przy okazji wymiany okien oraz drzwi... Ola Montaź DRZWI (1) Pozdrawiam wszystkich czytających tą opinie. Na portalu Trójmiaston. pl... Andrzej WARTE POLECENIA,, (1) Firma KRIS-BUD montowała mi 2 tygodnie temu drzwi wewnetrzne , bez balaganu... Honorata REWELACJA (1) Polecam firmę . Dość duży wybór produktów, ceny umiarkowane.Drzwi KMT TERMA... Halina i Marek Bez zastrzeżeń REWELACJA (1) Usługa firm KRIS-BUD na poziomie termin realizacji to naprawdę krótki 7 dni o... Jan