Monika - opinia (1) Do Przedszkola Królestwo Fantazji uczęszczała moja dwójka dzieci. Jestem... Monika Daga - opinia (1) Przyjazne miejsce dla każdego dziecka Daga Agnieszka - opinia (1) Jest to świetne miejsca dla dziecka Agnieszka
Joanna, były pracownik, współtworzący to miejsce - opinia (2) Gorąco polecam! Królestwo Fantazji to miejsce gdzie dzieci znajdą wspaniałą... Joanna, były pracownik, współtwo Mama Tymka - opinia (1) Bardzo polecam! Dziękujemy za opiekę! Mama Tymka Adam - opinia (1) Polecam to miejsce. Ciekawe zajęcia, miłe Panie, wszyscy uśmiechnięci. Adam Mariusz - opinia (1) Przedszkole jest naprawdę świetnym miejscem, gdzie z pełnym spokojem... Mariusz Rodzice Ani - opinia (1) Już od pierwszych dni pobytu naszej córeczki w przedszkolu mogliśmy przekonać... Rodzice Ani Magda - Mama dwójki absolwentów - opinia (1) Dwoje moich Dzieci ukończyło naukę w przedszkolu Królestwo Fantazji. Będę... Magda - Mama dwójki absolwentów Babcia Hania - opinia (1) Super! Do przedszkola chidzą moi wnukowie. Opieka zarówno w młodszej jak i w... Babcia Hania Mama Aleksandra - opinia (1) Wspaniałe miejsce dla Dzieci! Fantastyczna atmosfera. Kochane Panie! Cudowny... Mama Aleksandra Kasia P. - opinia (1) Polecam Przedszkole Królestwo Fantazji. Mój synek tam chodził. Panie... Kasia P. Magda - opinia (1) Wyjątkowe miejsce, które pokochała nasza córka. Oddane i wrażliwe na potrzeby... Magda Grupa rodziców - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Przytulne, kameralne miejsce. Miłe, kochające... Grupa rodziców Marcin - opinia (1) Super miejsce, domowa atmosfera, a do tego pięknie. Dla mnie najważniejsze że... Marcin Agnieszka - opinia (1) Bardzo polecam! Do Przedszkola chodził mój starszy syn- od samego początku... Agnieszka Małgorzata - opinia (2) Mieszkanówka adoptowan na coś, co miało tworzyć przedszkole. Typowo polskie... Małgorzata Jesteśmy bardzo zadowoleni (1) Nasz synek uczęszcza do tego przedszkola i lubi do niego chodzić. Widać, że... Aga Królestwo Fantazji - przedszkole godne polecenia :-) (1) Jeśli zastanawiasz się nad wyborem przedszkola dla swojego dziecka proszę... Mama Mateuszka POLECAM !!!! (1) Córka chodziła do 3 przedszkoli- to jest jedyne, gdzie chodzi z wielką... Ania P