Królestwo sprawiedliwości część 3

"Bo zaprawdę, naprawdę powiadam wam, mówię prawdę wam: Wielu proroków mówiło o Zbawicielu i zbawieniu i sprawiedliwych, dobrze czyniących pragnęło, ze swego serca ujrzeć to, co wy widzicie, Zbawiciela sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca, a nie ujrzeli Zbawiciela sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca i usłyszeć to, co wy słyszycie, słowa zbawienia, ze sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca, a nie usłyszeli słów zbawienia, ze sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia serca swego" "Wysłuchajcie więc, uważnie podobieństwa, zastępstwa słów o podobnym znaczeniu o siewcy słowa Zbawiciela o zbawieniu" "Do każdego, z tych kto słucha słowa o Królestwie, Sprawiedliwości i nie rozumie, nie ma pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków, przychodzi Zły, szatan i porywa to, do siebie, co zasiano, przeznaczono w jego sercu, nie rozumieć pragnienia swego serca, do sprawiedliwych i dobrych uczynków; to jest ten, który nie ma pragnienia swego serca do sprawiedliwych i dobrych uczynków, kto jest posiany, przeznaczony dla szatana na drogę, do piekła" (Łuk 16,19-31) "A posiany, przeznaczony na gruncie skalistym, powierzchownie i płytko, to ten, kto słucha słowa, o sprawiedliwych i dobrych uczynkach i zaraz z radością je przyjmuje. Ale nie ma w sobie korzenia, stałego konsekwentnego postanowienia do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków, nadto jest nie stały w przyjętym słowie o sprawiedliwych i dobrych uczynkach i gdy przychodzi ucisk, wywieranie presji lub prześladowania, szykany dla słowa sprawiedliwych i dobrych uczynków, wnet, szybko się gorszy, zniechęca się" "A posiany, przeznaczony między ciernie, tych którzy nie mają pragnienia swego serca do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków, przeznaczonych dla szatana, i między nie stałych w konsekwentnym postanowieniu czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków, to ten, który słucha słowa o sprawiedliwych i dobrych uczynkach, ale umiłowanie tego świata , przeznaczonego na zagładę i ułuda, nieprawdziwa wartość posiadanego bogactwa zaduszają, zagłuszają słowo sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia swego serca i plonu nie wydaje przez prawdziwe wartości sprawiedliwych i dobrych uczynków z pragnienia serca swego" "A posiany, przeznaczony na dobrej ziemi, do zbawienia, to ten, kto słowa słucha i rozumie, swoim sercem pragnienie czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków; ten wydaje owoc, sprawiedliwych i dobrych uczynków: jeden stokrotny, drugi sześćdziesięciokrotny, a inny trzydziestokrotny. Według pragnień ich serca, do czynienia sprawiedliwych i dobrych uczynków (Mat 13, 17-23)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Królestwo sprawiedliwości część 3

Bełkotu ciąg dalszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Królestwo sprawiedliwości część 3

Kiss będzie Polsce .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@~jaq
Proszę uzasadnić "ciąg dalszy ..." Brak uzasadnienia będzie dowodem, Ze piszesz o sobie, wskazując innych. Czyniąc w systemie destrukcje, za którą na pewno poniesie się konsekwencje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten Twój system, w którym ja czynię destrukcję, to czarna mafia od setek lat żerująca na naiwności i ciemnocie ludzi. To zgraja pedofilów i oszustów stojących ponad prawem. Mnie Twoje bajania co najwyżej śmieszą. Destrukcję, to poczynił ci ten system w głowie, bo nie potrafiłeś odpowiedzieć choćby na jedno z moich pytań. Zaprawdę, na prawdę Kiss będzie miał koncert w Polsce. Udaj się na niego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

@`jaq
Odpowiedzi brak. Zamiast zacząć od siebie i zaprzestać czynić w systemie destrukcje. To wskazuje innych, że czynią w systemie destrukcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam wrażenie, że dyskutuję z botem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@~jaq
Proszę uzasadnić pomówienie. Brak uzasadnienia jest pod paragrafem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A o co ja ciebie pomawiam ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@~jaq
Pomówieniem jest to, że sztuczna inteligencja, nie troszczy się o ekosystem. Analogicznie do ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po kiego diabła ekosystem botowi ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@~jaq
Ekosystem jest doskonałym zabezpieczeniem przed wirusem, również sztucznej inteligencji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatem potwierdzasz że jesteś sztuczną inteligencją. Nikt z naturalną, nie piciskał by takich głodnych kawałków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@~jaq
Jak według ciebie, zaistniał świat materialny, nazwany umownie? Proszę o szczegóły. Brak odpowiedzi będzie dowodem, że zaistniał według Biblii, zbieżnej z odkryciami nauki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od zadawania pytań to ja tutaj jestem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto stworzył Boga ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z naukowego punktu widzenia najbliżej prawdy są fizycy, których wyniki badań naukowych utwierdzają tylko w przekonaniu, że odkryte prawidłowości nie są samoistne, a zaprzeczenie ktorejkolwiek prawidłowości zaprzeczyłoby jednocześnie istnienie wszechświata. Czym więcej wiemy, tym więcej niewiadomych przed nami. Nie popadajmy w pychę, bo z czasem stajemy się coraz głupsi, nie mądrzejści. Wiem, że nic nie wiem było, jest i będzie stale aktualne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

O to chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@~jaq
Bóg Wszechmogący jest wiekuisty, czyli istniejący od zawsze, który stworzył uniwersum myślą twórczą i słowem-nośnik informacji (Pwt 33,27; Rz 1,20)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę skupić uwagę na odkryciach nauki. Zamiast na światopoglądzie naukowców.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkrycia naukowe nie zaprzeczają istnienia Boga, lecz odwrotnie, potwierdzają Jego działanie. Dla ludzi wierzących jest to oczywiste, a dla niewierzących wyniki badań naukowych powinny przynajmniej poważnie zastanawiać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli Wiekuisty stworzył wszechświat, to czym zajmował się przedtem ? Istnienie Wszechmogącego beż Wszechświata wydaje się zarówno beż sensu jak i nie możliwe. Bo musiało by być osadzone w jakiejś czaso przestrzeni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonimie: jakie odkrycie naukowe potwierdza istnienie Boga ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@~jaq
Prarodzice zjedli owoc banana, bez nasienia, bez informacji o całości rodzaju informacji. Nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Który uczynił w systemie duchowo-informacyjnej całości-Edenu. Destrukcyjne falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją-informacja dla całości i o całości rodzajów informacji w wszechinformacji. Oddzielając od stworzonego systemu duchowo-informacyjnej całości-jedności z Bogiem Wszechmogącym (Rdz 3)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bełkot w stylu Obajtka. Zresetuj się lub sprawdź czy masz aktualną wersję programu operacyjnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkie obowiązujące zasady i stałe fizyczne, opisujące nasz świat i wszechświat nie są przypadkowe. Jedno wynika z drugiego i właśnie to jest fascynujące. Moim zdaniem i nie tylko moim, brak przypadkowości dowodzi istnienie Boga. Każde kolejne odkrycie naukowe opiera się o poprzednie, nie kwestionując dotychczas odkrytej prawdy. Gdyby nagle ktoś zakwestionował wartość np. grawitacji na ziemi choćby o jedną tysięczną, to cała nasza wiedza naukowa o świecie "ległaby w gruzach", łącznie z fizyką kwantową.
Wracając do twojego pytania: jeśli czegoś nie da się sprawdzić doświadczalnie, to pewnie to coś nie istnieje? A może pytanie zostało źle postawione?...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytanie jest banalnie proste. Proste jest także udowodnienie że tak postawioną pytanie jest prawidłowe. Stawiam tezę że to ja steruję pogodą na Ziemi. Czy znajdzie się ktoś, kto mi uwierzy ? Czy przyjmiesz tą tezę na wiarę, bo nie udowodnisz mi że nie mam racji ? Chyba nie. Dlatego że istnienie każdego zjawiska, siły, prawidłowości, zasady działania, wymaga udowodnienia. Materialnie. Jeżeli pominiemy tą zasadę, to przenosimy się do świata doktryny wiary, ułatwiając tym samym sobie życie. Bo przecież wszystkim steruje wola Boga. W miarę upływu lat, nabieramy jednak wiedzy i doświadczeń, dzięki czemu potrafimy już wytłumaczyć sobie że pacjentka na stole operacyjnym nie umarłą na skutek woli Boga, lecz z powodu bakterii, bo nie znano zasad higieny i antybiotyków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

słodko, część druga ;) (544 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...