Renata z Gdyni - ocena (1) Pani Krystyna Bernecka, to zarządca nieruchomości o wysokiej kulturze... Renata z Gdyni Najem mieszkania Gdańsk (1) Wynajmowaliśmy trzy lata mieszkanie u Pani Krystyny Berneckiej i z ręką na... Krzysztof i Karolina ul.Dąbrówki POLECAM (1) PROFESJONALNA,MIŁA OBSŁUGA. OTRZYMAŁAM KONKRETNĄ POMOC I WYCZERPUJĄCE... ZOFIA
Nie polecam (4) Pani, która tam pracuje ma w głębokim poważaniu klientów. Widoczny brak... Michał Magdalena Usztwant - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura P. Krystyny Berneckiej, mialam... Magdalena Usztwant Polecam (1) Z usług tego biura skorzystałem z rekomendacji moich znajomych , przy... krzysiek Zdecydowanie polecam usługi tego Biura. (2) Profesjonalnie zajęli się wynajmem, a potem sprzedażą mojego... Bożena Krzyżanowska Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług Biura (2) W 2008 r. za pośrednictwem Biura kupiłem mieszkanie. Biuro było obecne przy... Tadeusz Gierdziejewski Super szybka i pomocna obsługa (2) Dałem do sprzedania mieszkanie w maju. Oferta szybko została opracowana i... Piotr BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA (1) Tydzień temu oglądałem mieszkanie z oferty tego biura, które mi się spodobało... piotrek746