Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Temat dostępny też na forum: Wesele
Jakie macie zdanie w tym temacie? Chcielibyśmy żeby wszyscy goście się dobrze bawili , a muzyka była zróżnicowana, również troszkę najnowszych hitów...i sami nie wiemy kogo wybrać..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Rok temu brałam ślub i też stałam przed dylematem Dj czy zespół. Przyjęcie weselne prowadził DJ i to był dobry wybór. Mieliśmy Dj z polecenia i nie zawiedliśmy sie, spotkaliśmy się z nim aby go poznać i porozmawiać. Ustaliliśmy listę utworów które chcielibyśmy aby na pewno były zagrane i listę utworów których na pewno nie chcieliśmy usłyszeć na weselu. Dj idealnie wkomponował utwory w grane przez niego bloki muzyczne. Dodam,że utwory grane były z płyt CD (co dla znawców jakość muzyki jest o niebo lepsze) a nie jak to bywa na dyskotekach albo i na weselach z laptopa (bo i z tym się spotkałam). Przy tej muzyce RAZEM bawili się młodsi i starsi goście.
Kilka lat temu byłam na weselu gdzie gra zespół i przyznam, że nie podobało mi się co kilka minut (chyba co 15) była przerwa "a teraz idziemy na jednego" także już pod koniec wesela zespól był bardziej pod wpływem niż goście :)
Polecam DJ-a!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

A możesz mi powiedzieć kto u Ciebie prowadził wesele ? Właśnie z tym 'poleceniem' u nas jest problem..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Jeśli muzyka zróżnicowana i do tego jakieś nowe hity to tylko DJ! Wiadomo, że piosenki w oryginalnych wersjach brzmią najlepiej i najfajniej się przy nich bawi ;) Życzę udanego wyboru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam się http://www.djbuzka.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Wiesz co, przeszukałam swoje zapiski i znalazłam był to DJ Tedy, z tego co pamiętam miał na imię Tadeusz, jego numer telefonu (o ile się nie zmienił) 668-767-510.
Szczerze polecam tego Pana i życzę miłej zabawy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Dj :) Chyba, że bardzo bardzo dobry zespól grający w całości na żywo:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Dziękuję za podpowiedzi. A może ktoś wie coś o Panu Jakubek. Trochę się o nim na forum naczytałam,ale słuch podobno zaginął po nim..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

też chetnie sie dowiem o Dj Robercie , bo go akurat bede mieć u siebie na weselu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

A skąd masz numer jego ? Ma jakąś stronę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Tu jest link do ciekawego artykulu na ten temat.
http://www.female.pl/artykul/14639-dj-czy-zespol-kogo-wybrac-na-wesele

My zdecydowalismy sie na DJ Mariusza ktory udzielal tego wywiadu, bedzie gral u nas w sierpniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

A mogę spytać o kwestię kosztów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Koszty to zawsze kwestia indywidualna i trzeba rozmawiac z DJem i negocjowac. Zadzwon i pytaj ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Znalazłam w swoich starych zapiskach. Tak jak pisałam wcześniej rok temu prowadził moje wesele więc musiałam mieć z nim jakiś kontakt :)
O stronie internetowej nic nie wiem.
Zadzwoń i pogadaj :)
A jeżeli chodzi o koszty to rok temu za oprawę muzyczną mojego przyjęcie weselnego zapłaciłam 2 tys. bez poprawin.
Uważam, że nie jest to wygórowana cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Moim zdaniem pytać czy lepszy jest Dj czy zespół to nie ma sensu. Wy musicie zdecydować przy kim wolicie się bawić. Czy wolicie mieć jednego faceta który będzie puszczał każdą muzykę jaką chcecie ale z płyt czy zespół który śpiewa na żywo. Na pewno jeśli wolicie muzykę zagraniczną to lepszy będzie Dj. Orkiestra z reguły gra polskie hity. Byłam ostatnio na 4 weselach, na 3 grała orkiestra a na 1 był Dj i zdecydowanie na tym gdzie był Dj bawiłam się najgorzej. Czułam się jak bym była na dyskotece a nie na weselu. I też zależy chyba w jakim wieku będziecie mieć gości. Starsi niekoniecznie będą dobrze się bawić przy najnowszych hitach. W rodzinie męża tak właśnie było, na weselu gdzie grał Dj dziadkowie mało się bawili, dziadek o 22 chciał do domu jechać a na drugim weselu gdzie orkiestra była to prawie cały czas na parkiecie siedział i do domu nie chciał iść:)
Nie wiem jak wam ale nam zależało też żeby orkiestra przyszła do domu, Dj raczej nie przyjdzie.
Najlepiej jak już kogoś wybierzecie to przed podpisaniem umowy zapytajcie się gdzie będą grać i pojedzcie posłuchać na żywo, my tak zrobiliśmy i całe szczęście bo byśmy podpisali umowę z orkiestrą która okazała się tragedią :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Warto również wiedzieć jak wybrac odpowiedniego DJ-a

https://www.djlama.pl/poradniki-slubne/jak-wybrac-dj-a-na-swoje-wesele-czy-isc-w-ciemno/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Byłem na kilku weselach i mogę powiedzieć, że w większości przypadków lepiej bawiłem się przy akompaniamencie zespołu. DJ owszem, był dobry ale na wesele moim zdaniem lepiej wybrać zespół. DJ jest ok na imprezach. Gdyby ktoś nie mógł się zdecydować to polecam przeczytać ten artykuł. Warto pamiętać, że przed wyborem zespołu lepiej poczytać opinie w internecie - żeby potem nie było klapy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wybierzcie najlepiej jakiegoś DJ, goście będą zdecydowanie lepiej się przy tym bawić niż przy zwykłym zespole. Od siebię polecić mogę DJ Macieja Wilkanowskiego z DJMW.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy każdej możliwej okazji, zalecasz wybór DJ-a, gdyż goście będą się lepiej bawić, A najlepiej DJMW. Dlaczego za każdym takim wpisem masz inny nick?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam się : http://www.djbuzka.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dużo zależy od tego, czy lubicie muzykę na żywo. DJ-e są teraz popularni, ale istotne, aby umieli też poprowadzić zabawy, rozruszać gości. Ja byłam może na dwóch weselach z DJ-em, a reszta z zespołami i to całkiem inny klimat, inna zabawa. Także musicie się zastanowić na czym Wam zależy. W ubiegłym roku bawiłam się na weselu, na którym grał zespół VervaBand - wybawiłam się jak nigdy. Możecie sobie sprawdzić na ich stronie vervaband.pl jak grają. Zresztą zawsze, bez względu na to co wybierzecie, sprawdzajcie opinie, filmiki - dzięki temu zobaczycie, czy klimat który wprowadza zespół/DJ Wam pasuje. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto lepszy na wesele Dj czy zespół?

Znalazłam w sieci wpis https://partydj.pl/dj-czy-zespol/ i zdecydowaliśmy się na DJa, jesteśmy mega zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta sytuacja kiedy rodzice chcą kapelę, a młodzi DJ-a :) Hehehe
https://www.djlama.pl/poradniki-slubne/dj-czy-orkiestra-kapela-na-wesele/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zachwycony http://swwf.pl/category/rozrywka-i-zabawa/ bawiliśmy się do białego rana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zarówno DJ na wesele, jak i zespół mają swoje plusy i minusy. Jeśli marzy Wam się tradycyjne wesele z biesiadą za stołami i dużą dawką DP polecam zespół. DJ sprawdza się podczas uroczystości w nowoczesnym stylu. Zwróćcie koniecznie uwagę na sprzęt. Zarówno noagłośnienieniowy jak i oświetleniowy. W tej kategorii DJ, są zdecydowanie do przodu. Ciekawym kompromisem jest towarzystwo instrumentalisty. Bardzo często zdarzają się duety saksofon+ DJ lub skrzypce+ DJ.
Pamiętajcie, że nie tylko muzyką żyje wesele. Polecam rozważyć zatrudnienie profesjonalnego wodzireja.
Polecam oczywiście duet z profesjonalnym DJ na wesele i Wodzirej Xawier. www.xawier.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety Ci nie polecę ale odradzę, napewno nie bierzcie zespołu happy party band z gdanska. Graja bardzo slabo, są niepunktualni , perkusista to zarozumiały cham . Podejrzewam że już nie jedno wesele zepsuli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W poszukiwaniu zespołu lub dj-a, zapraszamy do skorzystania z https://www.gdziewesele.pl/ Tam znajdziecie najlepszych weselnych usługodawców. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.