Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Monisia, kto prowadzi Twoją ciążę? szukam dobrego lekarza najlepiej na nfz z Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny ja również muszę Was pocieszyć byłam z Wami w 4 części starałam się o drugie dziecko pierwsze ma 1,5 roku nie udawało się ponieważ długo karmiłam piersią i zatrzymała się owulacja dostałam jakieś tabletki na jej wywołanie i udało się w drugim cyklu. Dziś byłam drugi raz na usg jest to już 9 tydzień serduszko bije w porządku dzidzia ma 2cm. Także dziewczyny i Wam się uda trzeba być dobrej myśli ale za bardzo się nie nakręcać bo z nakręcania nic nie wychodzi ja wiem że łatwo tak mówić ale to chyba tak działa. Będzie dobrze dacie radę. Powodzenia

Kjopa3 powinnaś mnie kojarzyć :) - Monika, monisia061
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny, no nie wierzę udało się jestem w ciąży!
Dziś zrobiłam test ciążowy i mam 2 grube kreski...
:)Nadal jestem w szoku.. maż się cieszy a ja w szoku. Wg. kalkulatora i ost. miesiączki to już 6 tydz. ost. miesiączkę miałam 16.06:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

moja droga mialam zapalenie przydatkow wiele razy, urodzilam dwoje zdrowych dzieci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Aktualnie siedze w szpitalu, w ciagu 2 lat, 3raz zapalenie przydatkow. Czekam na wyniki badan. Kiedy zapytalam doktor czy bede mogla miec dzieci skoro znowu zapalenie przydatkow powiedziala, ze trudno powiedziec :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Na pewno będziesz mieć!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dzwoniłam ale odebrała recepcjonistka ze dopiero w środę :( rodzina mówiła żebym jechała do szpitala zobaczymy co będzie jutro :( mam w głowie tylko myśl czy kiedysnzajde w ciążę :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Zadzwoń do swojego lekarza niech cię zbada najlepiej. Nie brzmi to za ciekawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Cześć dziewczyny, nie wiem co robić :( biore cały czas bromergon czuje się po nim naprawdę dobrze od samego początku. Od kilku dni mam zawroty głowy, ciągle nie mam siły, słabo mi i najchętniej bym nie wychodziła z łóżka. Przedwczoraj współżyłam z partnerem i było wszystko ok, wczoraj współżyliśmy i też było ok. Budzę się rano a odde mnie tragiczny zapach z pochwy, krew leci ( w środe skończyła mi się miesiączka) siedzę i płacze.. mam dosyć :( jak ja mam zajść w ciąże jak ze mną ciągle coś się dzieje, głupio mi już dzownić do mojego lekarza. Mój lekarz naprawdę mi bardzo dużo pomógł i ufam mu w 100% ale nie wiem czy iść gdzieś do jakiegoś innego lekarza żeby zobaczył, potwierdził.. nie wiem co mam robić :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Jak tam dziewczyny?? Ja zaczęłam pierwszy cykl po poronieniu. Jestem o wiele mniej nakręcona na to żeby być w ciąży. Jakoś tak bardzo spokojnie teraz. Życie przystopowało moje zapędy 😊 Za tydzień się okaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Cześć dziewczyny, wczoraj byłam u endokrynologa Sharmy. Po wizycie dowiedziałam się, że mam bardzo malutkie(1,7 mm i 1,5 mm) torbiele na lewym płacie tarczycy, ale mam się nimi nie przejmować, ponieważ mają one prawo całkowicie się wchłonąć. Dodatkowo wykonywałam badania przeciwciała anty- TPO( norma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dobrze, że piszecie o tym też sobie zrobię to badanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

sylwa z własnego doświadczenia radze Ci abyś 7 dni po owulacji zrobiła sobie progesteron. Najczęściej jest to 21-22 dzień cyklu. To da Ci informacje czy masz z nim problemy czy nie. Jeśli masz niski to trzeba go brać od momentu owulacji żeby jajeczko wogóle mogło przeżyć i się zagnieździć. Ja mam progesteron bardzo niski. Brałam go w pierwszej i drugiej ciąży.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

kjopa3 doktor Sharma zalecił badanie progesteronu tak jak wspominałam powyżej w momencie, kiedy już będę w ciąży. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie będę miała taka okazję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

No to super a ten Progesteron też będziesz badać? Jak tak to musi być w jakiś konkretny dzień cyklu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Witam wszystkie staraczki :) Wczoraj byłam u endokrynologa Sharmy i po wizycie jestem bardzo pozytywnie nastawiona :) Doktor pochodzi z Indii i ma inny akcent, ale w żaden sposób mu to nie przeszkadza w wykonywaniu zawodu (Panie z recepcji Invicty bardzo gorącą polecały danego doktora, mówiąc, iż najlepszymi endokrynologami, jakich ma/miała Invicta to właśnie doktor Sharma oraz doktor Lewczuk, która już u nich nie pracuje). W moim odczuciu doktor Sharma jest bardzo konkretny, przemiły i na wiele pytań udzielił mi odpowiedzi, więc go bardzo polecam. Odnosząc się do moich wyników, które wykonywałam w połowie czerwca doktor stwierdził, że nic niepokojącego w nich nie widzi. Poinformował Mnie, że takie badania jak PRL, TSH oraz FT4 powinnam wykonać od razu po poronieniu i wtedy może by były inne wyniki. Na dzień dzisiejszy po unormowaniu się wszystkiego poinformował Mnie, że wyniki są prawidłowe i On nie widzi przeciwskazań do starania się o dziecko. Dodatkowo zbadał mnie, mówiąc, że nic niepokojącego nie widzi i zalecił cytuję, aby postawić kropkę nad i wykonanie badania usg tarczycy oraz TSH, przeciwciała anty TG oraz przeciwciała anty TPO(dodał, że jak bym była na jego wizycie prywatnie to by nie kazał Mi wykonywać powyższych badań, ale w związku z tym, iż mam to w pakiecie medici to można dodatkowo to sprawdzić- profilaktycznie). Pan doktor po rozmowie ze mną i opisie poprzedniej ciąży oraz ciąży poronionej stwierdził, że może u mnie występować w trakcie ciąży zbyt niski poziom progesteronu, dodając, że gdyby się okazało, iż jestem ponownie w ciąży to koniecznie będzie trzeba kontrolować dany poziom progesteronu. Trzymam kciuki za nas wszystkie i mam nadzieję, że w końcu Nasze dzieci będą miały te upragnione rodzeństwo:) Miłego dnia dziewczyny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Mój synek to chyba od kąd zaczął mówić to chciał rodzeństwo. Teraz wie że miał mieć rodzeństwo ale dzidzia była chora i uciekła z brzuszka. Nie przeżywał tego i czasem patrzy na brzuch i mówi że chyba niedługo będzie miał siostrę bo chyba brzuch mi trochę urusł 😁. Cały czas planuje, że jak już dzidzia będzie w brzuchu i się urodzi to będzie tak albo tak. Dla mnie to słodkie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Moja córcia ma 3 latka a tez raz na jakis czas sie pyta czy mam w brzuszku dzidzie albo ze chce siostrzyczke/braciszka ;)

Ale to tylko dlatego bo w przedszkolu koledze sie urodzila siostra no i sasiadka tez ma maluszka....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

PAN Buss powiedział, że on dałby mi Jod do brania żeby pobudzić tarczycę do produkcji hormonów ale jeśli już biorę Euthyrox 12,5 to mam zwiększyć do 25? Tylko, że ja mam małą tarczycę i ona sobie nie radzi żeby wyprodukować więcej hormonów. Dał mi skierowanie na wit. D , magnez , wapń itp. Poszłam po tej wizycie do laryngologa i pani dr. zbadała i na koniec pyta czy mam coś z tarczycą bo widzi, że mam poszeżoną szyję na dole. I mówię jej co i jak. Zdziwilam się że zwróciła na to uwagę jako jedyna i powiedziała, że to jej zawód i może nie widać ale mnie ogląda i mam brać leki. Więc dalej będę chodzić do Pawiłojć prywatnie. Nie mam czasu teraz eksperymentować czy tarczyca po kodzie zmusi się do większej produkcji hormonów czy nie. Mogę to zrobić po ciąży jeśli kiedyś nadejdzie😊 . No i tak po ciąży mam odstawić Euthyrox i wtedy obserwacja co dalej. A i jeszcze laryngolog dała mi lek do płukania gardła i na płukanie zatok i powiedziała, że absolutnie nie wolno brać Rinocortu jak się staram i w ciąży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Boli.... no nie dasz pod choinkę teraz ale może za jakiś czas tak "bez okazji" pojawi się na świecie. Wierz w to, bo co innego pozostaje? ....
Moja córka czasem mi mówi ze mam się nie martwic bo "Bozia jeszcze da jej siostrzyczkę". Trzeba wierzyć...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Drinki (40 odpowiedzi)

Dziewczyny robię w piątek imprezkę i znacie fajne przepisy na drinki? Wiem że jest masa stron...

Ręczniki... Gdzie warto kupić aby nie zbankrutować? (20 odpowiedzi)

Witam, czeka mnie wymiana ręczników... no dobre z 10 sztuk. Poprzednie były z ikea i polskiej...

krem nawilżający do twarzy (41 odpowiedzi)

Jaki krem jest dobry bo nie wiem jaki kupić używałam garniera ale mi nie służy i teraz mam taka...