Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny tamten wątek dosyć długi się zrobił więc zakładami nowy i proponuję listę starających się.Wg. schematu.
Nick-cykl starań-które dziecko-strata aniołka-termin @

STARACZKI:
kjopa3 - 0 - 2 - 1 - 04.07.2015
Sylwa
Inka
Nulka
Basiula
czarnulkaaa
Malina
Hania

Mam nadzieję,że się przyjmie i wpisujcie dane w listę. Będzie nam łatwiej.Jak którąś nie wie jak wpisać w listę to ją dopiszę. Zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Boli kiedy moja 5 letnia córka mówi, że ona pod choinkę to by chciała siostrę...żywą. A ja wiem że jej tego nie dam :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 co się dowiedziałaś po wizycie u endokrynologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Uda się Wam, zobaczycie :) Trzymam kciuki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dzięki Kjopa za słowa otuchy! Tak każda z nas jest inna. Ja nie zamierzam się poddawać i kupię testy owulacyjne, takie z apteki może będą bardziej wiarygodne niż tez z drogerii- ktoś tu pisał iż jej maż stosował i też miał owu:) aż się nie chce wierzyć:)

Takie pytanko przyszłościowe dziewczyny gdzie byście chciały rodzic jeśli zajdziecie w ciążę? ja rozważam Kliniczną i Wojewódzki. Na Zaspie już byłam i miałam cc więc znam i było ok:) Rozgladam się tez za nowym lekarzem, kogo polecacie najlepiej na nfz i pracującego na Klinicznej? Za tydzień idę do mojej doktor chodze tam od lat w Sopocie na nfz, jest ok, ale w przypadku ciaży dojazd z Gdańska może być uciążliwy chyba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Ach tam po 30 nie jest ciężej zajść. Ja jestem 85 i teraz też problemy. Ogólnie często widzę, że z drugim dzieciątkiem jest kłopot zwłaszcza jeśli jest sporą różnica. Znam też sporo babeczek które po 30tce w tym moja mama zaszły i urodziły. Wiek raczej nie gra aż takiej roli. Mam koleżankę która wiele lat się starała o dziecko i w końcu dostałam wiadomość że się udało. Teraz ma 6 lat. Więc szansa jest zawsze. Zawsze płakałam i podziwiałam ją za to ile przeszła i jaka była dzielna. Ciąże biochemiczne, poronienia ach dopiero teraz tak naprawdę rozumie co czuła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

To widać ze nie jestem sama w swoich nastrojach. Coraz częściej myślę, ze jednak po 30 stce to już gorzej zajść w ciażę. Rocznik 81 już jestem, dobrze ze mam już jedno dziecko w domu:) Biologia rządzi się swoimi prawami. Miłego dnia:) Nie traćmy jednak nadziei:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Zielone jabluszko mam to samo.. Jak jestem w sklepie,gdziekolwiek i pelno malutkich dzieci w wozkach lub kobiet z brzuszkiem i ja juz lY w oczach. Nie mowiac juz o tym jak widze ciuszki czy cos dla malenstw 😱 a ciagle jestem w jakis sklepach dla dzieci bo mam ich duzo w rodzinie i potem przezywam swieta,urodziny itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Powodzenia Kobitki, ja raz mam nadzieje a innego dnia już się nakręcam. Wczoraj na zakupach z mężem w jednym z hipermarketów mówię zobacz tu mają maleńkie dziecko w wózku, tu znowu a kobitka znów w ciąży! urodzaj, urodzaj ciężarówek ale jak widać nie wszystkim pisane od razu:)
Tak myślę ze może zakupię testy owulacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

No to Sylwa trzymam kciuki aby okazał się sensowny. On jest chyba endokrynolog i ginekolog.
Czarnulkaaa już myślałam że napiszesz że zobaczyłaś dwie kreseczki. Musiał być jakiś wirus cholerny. Trzymam mocno kciuki.
Ja sobie trochę odpuściłam w styczniu i w lutym zaskoczyło więc trochę w tym prawdy.
Ja mam teraz 5ty dzień cyklu więc owulka niedługo. Staram się nie nakręcać ale powiem Wam że jak czytam forum to się strasznie nakręcać i nie dopuszcza myśli że się nie uda. A potem boje się że znowu będę rozczarowana i tak przez kilka miesięcy. Ach te macierzyństwo 😁
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

dziewczyny podczytuję was trochę i trzymam kciuki :)
my z mężem staraliśmy się półtora roku zanim zaskoczyło, trochę nie wierzę w to gadanie że trzeba przestać myśleć o tym, zająć się czymś innym ale może odrobina sensu w tym jest, jak kupiłam orbitrek i zaczęłam ćwiczyć to zaskoczyło momentalnie i jestem w połowie ciazy
:)
powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

oj przytulam:( i sciskam! łączę się w bólu. W czerwcu minął rok jak działam z mężem bez zabezpieczenia. Oboje teoretycznie zdrowi i nic...Średnio co 2 miechy wydaję mi się ze jestem w ciąży i co i nic.. teraz czekam jak na szpilkach do około 20 lipca a 15 idę do ginekologa.. pewnie znów nic się nie zadzieje. Mamy już 10 latka na stanie ale jak na razie rodzeństwa na horyzoncie brak i swoje lata ja mam już 34:( Powodzenia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Dziewczyny ostatnio tragicznie się czułam, "przytulałam muszle" mdliło mnie, nie miałam na nic siły,jak czułam jakiś zapach to leciałam do WC. wszyscy mówili do mnie " jesteś w ciązy" poszłam wczoraj zrobić bhcg i niestety, znowu nic. Jeszcze półtora miesiąca mam brać bromergon na zbicie prolaktyny jak do września się nie uda to mam isć do mojego ginekologa dostane skierowanie na badania a mój partner żeby zbadać nasienie. Chodze do dr Bednarza już kilka dobrych lat,jestem z niego bardzo zadowolona. mając 16 lat miałam nadżerkę tak duzą, że kobiety po ciązach takiej nie mają, później polipy w szyjce, 2 razy zapalenie przydatków i macicy, ciągle coś i to zawsze on mnie ratuje. Nie jeden lekarz powiedział mi, że mam się starać jak najszybciej bo mogę nie mieć dzieci.. Myśle co dalej robić, nie mam siły czekać do września :( Przytulamy się nie mysląc tylko o dziecku ale i ogólnie, nie tylko w dni płodne ale i zawsze kiedy mamy na to ochotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kjopa3 umówiłam się do Sharmy. Wizytę mam na 15.07. więc Ty i tak będziesz wcześniej to daj znać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Oj kochana chyba Ci pozostanie wsiąść pierwszy lepszy termin u jakiegoś endo z tej Mediki i zobaczyć czy będzie ok. Sprubuj jeszcze z tym Sharmą w Invikcie też wygląda na ok. Jak szukałam endo to do Sharmy prywatnie czekało się niecały tydzień i nie poszłam bo znalazłam Orzechowską.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

dr. Obołończyk pierwszy wolny termin w połowie września :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Witam,
też mogę polecić dr. Obołończyka ( endomed na Opolskiej), pracuje również na oddziale endokrynologii w AM. Bez porównania do dr Kaźmierczaka, do którego chodziłam na NFZ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Kuziemska Joanna , Łukasz Obołończyk w endomedzie sprubuj albo w Invikcie Sharma .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

ewela_ do profesora się nie dostałam, potwierdziło się to co napisałaś...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Wg. Opinii na necie to wygląda na dobrego lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kto się teraz stara o dzidzię? cz.5

Sylwa, nie korzystałam, ale podobno jest bardzo dobry. Jak zaczęła się moja przygoda z tarczycą to wiem, że w Endomedzie nie przyjmował już nowych pacjentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

kaszel u dziecka, jak sobie radzicie ? (85 odpowiedzi)

Synek ma 3 latka, zaczał się katar, potem kaszel. Dwukrotnie byłam u lekarza i osłuchowo jest...

Wyprawka dla niemowlaka...?:) (29 odpowiedzi)

Chciałabym zacząć kupować rzeczy dla maluszka a nie za bardzo wiem co potrzeba dla takiego...

Jakie zabawki interaktywne warto mieć? (26 odpowiedzi)

Jakie zabawki interaktywne mają Wasze dzieci? Moja póki co nie ma, bo nie kupowałam, inni też...