Która chwilówka jest najbezpieczniejsza?

Chciałem zapytać osoby, które korzystały z szybkich chwilówek o opinie na ich temat. Czy umowy z takimi firmami są faktycznie bezpieczne oraz ile się płaci za ewentualne spóźnienie w spłacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Która chwilówka jest najbezpieczniejsza?

Żadna, podobno nawet ma się coś zmienić w przepisach, żeby ukrócić tego rodzaju działalność. Nigdy nie brałam i tobie też radzę, byś się 10 razy zastanowił nad tą decyzją
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ponawiam pytaneSzukam firmy, która udzieli pożyczki na 500 zł. Ale która bedzie bezpieczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że oferujecie pierwszą pożyczkę za 10 zł na 2 miesiące. Kolejna pożyczka jakie ma warunki?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Tomaszek, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i jej całkowity koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Jako Klient wonga.com masz możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org możesz otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze biorę http://pdpa.pl/szybkie-pozyczki-od-reki/ nie ma żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od chwilówek trzymaj się z daleka, to jest czysta lichwa, ale zakładam że jak szukasz chwilówki to w banku nie chcą ci dać kredytu ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

SZUKAM DOBREGO DETEKTYWA (24 odpowiedzi)

Witam Poszukuję w Trójmieście dobrego i solidnego detektywa do dość nietypowego zadania....

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Transport międzynarodowy (18 odpowiedzi)

Witam, Czy zastanawialiście się w jaki sposób odbywa się transport międzynarodowy? Jakie koszty...