Którą inwestycje polecacie ?

Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale czytam często negatywne komentarze i mam wątpliwości.
Kogo polecacie, które osiedle itp. Mój budżet to maks 300- 320 k.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio szukałem mieszkania dla siebie , generalnie przeskanowałem praktycznie każde osiedle . Napisz więcej informacji jakiego mieszkania potrzebujesz . Metraż , ilość pokoi , dzielnica ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj w klubie :)
Już Ci odpowiadam:
Metraż: 50 - 60 m2
Pokoi: 3 - 4
Dzielnica: Jasień, Ujeścisko, Chełm, jestem otwarty w tym temacie - głównie zależy Mi aby była dobra komunikacja miejska itp itd ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moim zdaniem to :
Mały budżet duże wymagania :)
Jesli ja miałbym czegoś takiego szukać to olalbym Jasień, Ujeścisko i Chełm a poszukalbym na letnicy
Zaletą dzielnicy jest przez parę lat lub paręnaście będzie się mocno rozwijała więc wartość tam mieszkania pójdzie mocno w górę
Z czego co wiem to buduje tam Atal i Robyg a LCC corp też coś tam planuje.
Na te chwile jest jeszcze tam słabo ale z czasem wiem że się mocno rozwinie. Już teraz są plany na sklepy kina i obiekty sportowe .
Jeśli chodzi o deweloperow między atalem robygiem a lcc chyba skupionym się na robygu tylko i wyłącznie :)
Jeśli masz jakieś pytania to zostaw mi proszę swojego meila odezwę się i pogadamy na priv
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się, Letnica będzie się rozwijać. Jest dobra nie tylko do mieszkania ale też żeby zainwestować pod wynajem. Na fejsie co i rusz widzę ogłoszenia, że ktoś poszukuje (najczęściej małe mieszkania) ale do zamieszkania też jest ok. Znajomi mają mieszkania na Jasieniu (Optima) i na Letnicy (Lawendowe Wzgórza). Ci z Optimy są tak średnio zadowloleni (głównie dlatego, ze przepłacili za metr), a z Lawendowych sobie chwalą, najbardziej to że pod nosem mają sklepy i szkołę i spory teren zielony a tego teraz nn tych nowych osiedlach jak na lekarstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie zmieści się w tym budżecie na Letnicy
Lawendowe Wzgórza jest na Letnicy ?
Tez myślałem o Letnicy ale mam wątpliwości odnośnie odpadów co były wrzucane do jeziora ( byłego już ) na Zaspie, ...
Lawendowe to jasien
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piszmy tutaj.
Robyg ma dość sporo negatywnych opinii no i mega opóźnienia z oddaniem mieszkań a zdradzisz na co Ty się zdecydowałeś ? :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z czego co wiem Robyg dawał b. Krótkie terminy (okres od pozwolenia na budowę do oddania mieszkania)
W pewnym czasie nagromadziło się dużo krótkich terminów na wielu inwestycjach a ludzi do pracy zaczęło brakować i
Nie wiem na ile to prawda bo tak mi powiedzieli w Robyg i to kupiłem bo Robyg w Gdańsku buduje bardzo dużo
Ja szukałem mieszkania pod inwestycje na wynajem i po moim riserczi stwierdziłem że warto kupić mieszkanie tylko o wyłącznie w 3 dzielnicach
Śródmieście ,Wrzeszcz lub właśnie letnica
Na samym początku byłem zdecydowany na front park ale zostałem olany przez ich punkt sprzedaży i zdecydowałem się na NADMOTLAWIE właśnie od robyga
W centrum oglądałem Bastion Walowa, nowa grobla, riverfront i aurę
Zdecydowalem się na NADMOTLAWIE chodź jeszcze tam nic nie ma bo oglądałem zajezdnie wrzeszcz które uważam że jest fajne a nadmotlawie ma być jeszcze lepsze i bardziej prestiżowe
Mam nadzieję że się nie zawiodę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ma pan racje Panie Yeyeye dla mnie rowniez Nadmotlawie jest najlepsze!!
z Front parkiem tez mialam dziwne akcje i tez nie chce miec z nimi nic wspolnego!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
jak w centrum to w tej cenie nie wiem czy kawalerkę kupisz- ceny teraz powalają- ja szukam powoli 3 pokojowego w tych samych okolicach i trzeba liczyć ok 450-550 tyś- przy czym za 450 to przeważnie kiepskie położenie w budynku i północna strona i jakieś niewymiarowe itd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się Jula i z tego co się orientuje ceny będą tylko rosły niestety :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ceny będą rosły? Czas pokaże, na pewno to można usłyszeć od developerów - sprzedawców mieszkań: "to jest bardzo dobra cena, a wkrótce będzie jeszcze drożej" Rynek ukształtuje ceny zobaczymy jak to się potoczy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale co z tymi, którzy nie mogą zbyt dlugo czekać? Uwierzyć, że będzie drożej i kupować teraz, czy nie wierzyć i jednak poczekać?
Mam podobny dylemat a poza mieszkania w tych lepszych lokalizacjach idą jak świeże bułeczki ...
Norbi: trochę masz rację z tempem sprzedaży w lepszych lokalizacjach, jeśli masz sprecyzowane miejsce to jednak chyba nie warto czekać. Cena niższa będzie na pewno dla ostatnich niesprzedanych lokali w danym już wybudowanym bloku, ale prawdopodobieństwo, że będzie Ci to mieszkanie pasowało jest znikome... Piszesz do 60m2 - 3-4 pokoje, żeby mieszkanie było funkcjonalne to na 60 metrach moim zdaniem może być maksymalnie 3 pokoje...
Raz jest drozej raz taniej tak to dziala... moim zdaniem jestesmy gdzies w polowie lini wzrostu wiec jeszcze z 5-8 lat wzrostu jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No faktycznie, ceny poszły w górę. W miarę sensownie zostało jeszcze na Morenie, w kilku inwestycjach deweloperskich

Mam na sprzedaż mieszkanie blisko centrum Gdańska, osiedle Focha, 69 m2, 490 000, piękne położenie (z okien widać Kościół Mariacki), okna na wschód i zachód. Zainteresowanych zapraszam do pozostawienia tu adresów email do kontaktu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tez patrze na Nadmotlawie-czy orientuje sie pan jaka roznica ma byc miedzy estate a apertaments?
Moze obcesowo ale ile wyszlo panu za metr kw?
Ja kupiłem w N. Apartments niecałe 40 m z miejscem postojowym za 400 tys zł
W Estate jest chyba odrobinę taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja mam w N.Estate na 4 piętrze i daliśmy 12.800 za metr ale mamy ponad 20m2 tarasu jeszcze. Za podobne mieszkanie z tarasem na 4 piętrze w N. Apartments chcieli 16.900 za metr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak Jasień to fotoplastykon pasuje do Twojego opisu. Kończą robic Jabłoniową to i komunikacja będzie jak talala
W takim budżecie na pewno znajdzie się coś na Jasieni. W tym momencie ponad 1000 mniej na metrze niż w bardziej centralnych dzielnicach. I podejrzewam, że to właśnie ceną, te inwestycje w tej dzielnicy "wygrywają" w rankingach https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/gdansk/ocena-q1-2019/.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oo super ranking. A nasz fotoplastykon z wyróżnieniem ^^