Którą inwestycje polecacie ?

Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale czytam często negatywne komentarze i mam wątpliwości.
Kogo polecacie, które osiedle itp. Mój budżet to maks 300- 320 k.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio szukałem mieszkania dla siebie , generalnie przeskanowałem praktycznie każde osiedle . Napisz więcej informacji jakiego mieszkania potrzebujesz . Metraż , ilość pokoi , dzielnica ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj w klubie :)
Już Ci odpowiadam:
Metraż: 50 - 60 m2
Pokoi: 3 - 4
Dzielnica: Jasień, Ujeścisko, Chełm, jestem otwarty w tym temacie - głównie zależy Mi aby była dobra komunikacja miejska itp itd ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem to :
Mały budżet duże wymagania :)
Jesli ja miałbym czegoś takiego szukać to olalbym Jasień, Ujeścisko i Chełm a poszukalbym na letnicy
Zaletą dzielnicy jest przez parę lat lub paręnaście będzie się mocno rozwijała więc wartość tam mieszkania pójdzie mocno w górę
Z czego co wiem to buduje tam Atal i Robyg a LCC corp też coś tam planuje.
Na te chwile jest jeszcze tam słabo ale z czasem wiem że się mocno rozwinie. Już teraz są plany na sklepy kina i obiekty sportowe .
Jeśli chodzi o deweloperow między atalem robygiem a lcc chyba skupionym się na robygu tylko i wyłącznie :)
Jeśli masz jakieś pytania to zostaw mi proszę swojego meila odezwę się i pogadamy na priv
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zgadzam się, Letnica będzie się rozwijać. Jest dobra nie tylko do mieszkania ale też żeby zainwestować pod wynajem. Na fejsie co i rusz widzę ogłoszenia, że ktoś poszukuje (najczęściej małe mieszkania) ale do zamieszkania też jest ok. Znajomi mają mieszkania na Jasieniu (Optima) i na Letnicy (Lawendowe Wzgórza). Ci z Optimy są tak średnio zadowloleni (głównie dlatego, ze przepłacili za metr), a z Lawendowych sobie chwalą, najbardziej to że pod nosem mają sklepy i szkołę i spory teren zielony a tego teraz nn tych nowych osiedlach jak na lekarstwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie zmieści się w tym budżecie na Letnicy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lawendowe Wzgórza jest na Letnicy ?
Tez myślałem o Letnicy ale mam wątpliwości odnośnie odpadów co były wrzucane do jeziora ( byłego już ) na Zaspie, ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lawendowe to jasien
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piszmy tutaj.
Robyg ma dość sporo negatywnych opinii no i mega opóźnienia z oddaniem mieszkań a zdradzisz na co Ty się zdecydowałeś ? :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czego co wiem Robyg dawał b. Krótkie terminy (okres od pozwolenia na budowę do oddania mieszkania)
W pewnym czasie nagromadziło się dużo krótkich terminów na wielu inwestycjach a ludzi do pracy zaczęło brakować i
Nie wiem na ile to prawda bo tak mi powiedzieli w Robyg i to kupiłem bo Robyg w Gdańsku buduje bardzo dużo
Ja szukałem mieszkania pod inwestycje na wynajem i po moim riserczi stwierdziłem że warto kupić mieszkanie tylko o wyłącznie w 3 dzielnicach
Śródmieście ,Wrzeszcz lub właśnie letnica
Na samym początku byłem zdecydowany na front park ale zostałem olany przez ich punkt sprzedaży i zdecydowałem się na NADMOTLAWIE właśnie od robyga
W centrum oglądałem Bastion Walowa, nowa grobla, riverfront i aurę
Zdecydowalem się na NADMOTLAWIE chodź jeszcze tam nic nie ma bo oglądałem zajezdnie wrzeszcz które uważam że jest fajne a nadmotlawie ma być jeszcze lepsze i bardziej prestiżowe
Mam nadzieję że się nie zawiodę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ma pan racje Panie Yeyeye dla mnie rowniez Nadmotlawie jest najlepsze!!
z Front parkiem tez mialam dziwne akcje i tez nie chce miec z nimi nic wspolnego!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

jak w centrum to w tej cenie nie wiem czy kawalerkę kupisz- ceny teraz powalają- ja szukam powoli 3 pokojowego w tych samych okolicach i trzeba liczyć ok 450-550 tyś- przy czym za 450 to przeważnie kiepskie położenie w budynku i północna strona i jakieś niewymiarowe itd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadza się Jula i z tego co się orientuje ceny będą tylko rosły niestety :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ceny będą rosły? Czas pokaże, na pewno to można usłyszeć od developerów - sprzedawców mieszkań: "to jest bardzo dobra cena, a wkrótce będzie jeszcze drożej" Rynek ukształtuje ceny zobaczymy jak to się potoczy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale co z tymi, którzy nie mogą zbyt dlugo czekać? Uwierzyć, że będzie drożej i kupować teraz, czy nie wierzyć i jednak poczekać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobny dylemat a poza mieszkania w tych lepszych lokalizacjach idą jak świeże bułeczki ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Norbi: trochę masz rację z tempem sprzedaży w lepszych lokalizacjach, jeśli masz sprecyzowane miejsce to jednak chyba nie warto czekać. Cena niższa będzie na pewno dla ostatnich niesprzedanych lokali w danym już wybudowanym bloku, ale prawdopodobieństwo, że będzie Ci to mieszkanie pasowało jest znikome... Piszesz do 60m2 - 3-4 pokoje, żeby mieszkanie było funkcjonalne to na 60 metrach moim zdaniem może być maksymalnie 3 pokoje...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Raz jest drozej raz taniej tak to dziala... moim zdaniem jestesmy gdzies w polowie lini wzrostu wiec jeszcze z 5-8 lat wzrostu jest
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

No faktycznie, ceny poszły w górę. W miarę sensownie zostało jeszcze na Morenie, w kilku inwestycjach deweloperskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Mam na sprzedaż mieszkanie blisko centrum Gdańska, osiedle Focha, 69 m2, 490 000, piękne położenie (z okien widać Kościół Mariacki), okna na wschód i zachód. Zainteresowanych zapraszam do pozostawienia tu adresów email do kontaktu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tez patrze na Nadmotlawie-czy orientuje sie pan jaka roznica ma byc miedzy estate a apertaments?
Moze obcesowo ale ile wyszlo panu za metr kw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiłem w N. Apartments niecałe 40 m z miejscem postojowym za 400 tys zł
W Estate jest chyba odrobinę taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mam w N.Estate na 4 piętrze i daliśmy 12.800 za metr ale mamy ponad 20m2 tarasu jeszcze. Za podobne mieszkanie z tarasem na 4 piętrze w N. Apartments chcieli 16.900 za metr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio skorzystałam z oferty świetnego dewelopera. Wysoki poziom kultury i pomogli wybrać idealny dom :) Polecam ekodeweloper.pl Mają plany na kolejne inwestycje. Warto skorzystać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jak Jasień to fotoplastykon pasuje do Twojego opisu. Kończą robic Jabłoniową to i komunikacja będzie jak talala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Teraz ceny mieszkań są absurdalne wręcz chore. Wszystko kupowane na wynajem i za jakiś czas może być tak, że będzie problem ze znalezieniem najemcy. Chociaż w trójmieście nie powinno. No, ale cena i tak odstrasza. Oszczędności nie opłaca się trzymać. Chciałem wziąć auto w leasing, też nieciekawie, bo nowy ład ma tam jakieś zmiany powprowadzać, że potem nie będzie wykupu na osobę prywatną. No, ale chyba i tak wezmę. BTW, ktoś korzystał z Carsmiel? https://antyhaczyk.blogspot.com/2018/11/carsmile-opinie-leasing-samochodowy-najem.html opinie mają takie niezbyt. Pytam bo dzwonił do mnie wczoraj jakiś konsultant Carsmile i tam polecał leasing rabaty, ale te opinie o Carsmile w necie mnie nieco odstraszają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim budżecie na pewno znajdzie się coś na Jasieni. W tym momencie ponad 1000 mniej na metrze niż w bardziej centralnych dzielnicach. I podejrzewam, że to właśnie ceną, te inwestycje w tej dzielnicy "wygrywają" w rankingach https://rynekpierwotny.pl/ranking-inwestycji/gdansk/ocena-q1-2019/.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oo super ranking. A nasz fotoplastykon z wyróżnieniem ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie polecam Front Park jako miejsca do życia bo pobliski Stadion Żużlowy nie da Tobie odpoczywać i oddychać świeżym powietrzem. Hałas jest niewyobrażalny, mimo zamkniętych okien nie można oglądać TV, rozmawiać przez telefon... Smród palonej gumy poczujesz na pewno spacerując po osiedlu. Czynsz pozornie niewysoki ale opłaty za prąd będą kosztować ekstra w skali roku + 2-3 czynsze...Jeśli kupujesz pod wynajem nie ma problemu, jeśli dla siebie przepłacasz. Zapowiadano przeniesienie stadionu w trakcie budowy inwestycji, na pustych deklaracjach developera się skończyło. Deweloper nie uwzględnił wiat na kontenery ze śmieciami w inwestycji, podobnie naziemnych miejsc postojowych dla gości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety pandemia pod względem inwestycji mogła nas wszystkich bardzo niefajnie doświadczyć. Ja swoje wszystkie oszczędności ulokowałam w złocie i srebrze, korzystając z tej oferty - https://www.mennicaskarbowa.pl/. Bardzo dobrze zrobiłam, bo przynajmniej nie mam zbyt dużych strat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ma się co dziwić, ludzie w dzisiejszych czasach szukają możliwości zainwestowania swoich pieniędzy w obawie przed rosnącą inflacją. W pierwszej kolejności trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy szukamy szybkiego zysku czy stabilnego zysku? Jedynie perspektywa długoterminowa jest słusznym wyborem bo jest najbezpieczniejsza. Specjaliści z rynku nieruchomości polecają apartamenty inwestycyjne - https://vacationinvestments.pl/apartamenty-inwestycyjne/ ulokowane w bardzo atrakcyjnych miejsach. Jest to świetna okazja do zarobienia na turystach, którzy szukają wysokich standardów spędzania swojego wolnego czasu. A jak pokazują analizy rynku to jest ich z roku na roku rosnąca liczba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W mojej ocenie Semeko wypada w porządku, oczywiście jak to przy deweloperach zawsze można się czepiać, natomiast ja z nimi nie miałem problemów, na pewno w Gdyni jedna z solidniejszych firm. Moje mieszkanie w Rumi na Kosynierów bez technicznych problemów, budynek również ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Którą inwestycje polecacie ?

Przestronne apartamenty Park Gutenberga znajdują się na obrzeżach Gdańska. Zaprojektowane są w nowoczesnym stylu z dbałością o każdy szczegół. Niektóre apartamenty posiadają antresolę, która dodaje designu. Mieszkańcy mogą również korzystać z komórek lokatorskich, windy oraz parkingu podziemnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zamiast mieszkania zainwestować w dom w dalszych dzielnicach Gdańska. Kupiłem dom na Matarni, czekam na jego odbiór ale okolica i lokalizacja jest doskonała. Możesz sprawdzić, czy jeszcze zostały im wolne domy http://www.texo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni masz inwestycję Morska Park od Semeko. Fajna lokalizacja, bo obok ulicy Morskiej i Estakady Kwiatkowskiego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Blisko plaży na Redłowie buduje firma Semeko - https://www.alvarium.pl/, Mają swoją inwestycję mieszkaniową w tej okolic i właśnie kwestia bliskości plazy jest jedną z tych, które są tutaj mocno promowane przez tego dewelopera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również szukam nowych inwestycji w okolicach Trójmiasta. Zależy mi na osiedlu położonym w cichym i zielonym otoczeniu. Najlepiej gdyby to były domki jednorodzinne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy oglądałeś może osiedle Dębowa Góra? Ostatnio przejeżdżałem rowerem obok tego osiedla i naprawdę robi wrażenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O nawet nie wiedziałem o takiej inwestycji na terenie Gdyni, dziękuję, chętnie się jej przyjrzę. Pozdrawiam ciepło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

Waterlane Corner (10 odpowiedzi)

Kolejna w Gdańsku inwestycja Waterlane powstaje na styku Starego i Młodego Miasta, w Śródmieściu....