Kuchnia

Kogo polecacie do zrobienia projektu oraz wykonania kuchni na wymiar?
Porządnej ale nie za miliony monet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kuchnia

Najlepiej popytać znajomych, większa pewność, że trafisz na solidną firmę. U nas była inna sytuacja, bo mamy znajomego stolarza i zrobił nam przepieknie i to nie tylko szafki ale i stół. Jedyne co to krzesła kupowaliśmy gotowe ale też udało się kupić solidnie wykonane, a braliśmy je w slf24.pl. Muszę przyznać, że w ogóle mają sliczne i nawet nie drogie meble, a jakość godna polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jesteś pewna, że potrzebujesz meble na wymiar? Mi udało się ułożyć kuchnię z mebli modułowych. Każdy element jest dopasowany do moich potrzeb,a kuchnia modułowa kosztowała znacznie mniej, niż taka "pod wymiar"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto pomyśleć również o rozwiązaniu "hybrydowym", czyli kuchnia modułowa z marketu, z dopasowaniem pojedynczych elementów na wymiar. Łączy ono funkcjonalność kuchni w całości robionej na wymiar z ekonomią kuchni modułowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o tak, to prawda :) Lepiej kupić znacznie tańsze meble niż wydawać kilka tysięcy na kuchnie od stolarza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam izi kuchnie z Gdańska projekt i wycena za darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Noże Fiskars do kuchni https://zielonomi24.pl/Noze-Fiskars Bardzo jakościowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

O nie, nie zgodzę się z tym, że lepiej kupić tańsze meble. Takie robione są praktycznie w tej samej cenie, owszem czeka się na nie trochę ale za to jaką mamy jakość i dopasowanie do powierzchni. Nam robił stolarz i to razem ze stołem. Jedynie co to krzesła będziemy kupować gotowe, bo tu nie ma aż takiej różnicy i najprawdopodobniej weźmiemy któreś z tych https://slf24.pl/krzesla.html niewykluczone, że będzie to albion.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...