Zadowolon klient - ocena (1) Bardzo dziękuję za miłą obsługę oraz fachowe podejście do sprawy. Kuchnia nie... Zadowolon klient Monika - opinia (1) Z całego serca polecam firmę kuchnie Ge która , wykonała u nas meble do... Monika Michał - opinia (1) Sprawdziłem, zamówiłem i teraz się cieszę kuchnią modułową tej firmy jest... Michał
Karol Stawrocki - opinia (1) Zamówiliśmy z żoną kuchnię modułową około 1.5 miesiaca temu. Właśnie wczoraj... Karol Stawrocki Mariusz - opinia (1) Moje doświadczenie z tą firmą było przyjemnością. Zdecydowałem się na szafki... Mariusz Ela - opinia (1) opisze firmę jednym zdaniem. uczciwa i godna polecenia firma co w tych... Ela Andrzej Suchecki - opinia (1) Pierwsze co chciałbym zaznaczyć to to se jestem bardzo zadowolony z obsługi... Andrzej Suchecki Marcin - opinia (1) Podszedłem do tej firmy z dużym zaufaniem widząc pozytywne opinie w... Marcin Liliana - opinia (1) Kuchnia jest dla mnie najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu. Bardzo... Liliana Ewa - opinia (1) Świetna i rzetelna Firma! Pani projektant bardzo profesjonalnie podchodzi do... Ewa Marek - opinia (1) Kuchnia bardzo ładna i funkcjonalna. Dziewczyny bardzo miłe. Czas realizacji... Marek Dawid - opinia (1) Naprawdę polecam. Z czystym sumieniem. Pani Kamila jest specjalistką w 100%... Dawid Kasia - opinia (1) Pięknie wykonana kuchnia, dokładnie taka jaką chciałam. Gorąco polecam Kasia Alicja - opinia (1) Projektant pomocny przedstawił różne możliwości zabudowy mebli kuchennych o... Alicja