Kulki Anulki

Lodziarnie

Sopot, Tadeusza Kościuszki 6

sopocoanka - opinia (1) To malutki lokal, więc trudno poszaleć z wystrojem, ale smaki są niesamowite! sopocoanka Beata - opinia (1) Przesympatyczni pracownicy oraz właścicielka Beata Stała klientka - jeżdżę z Gdańska na te lody ! - opinia (1) Kulki po 5 zł to był extra pomysł . Teraz gdy są po 6 już tak nie kuszą smak... Stała klientka - jeżdżę z Gdańsk
Łukasz z rodziną - opinia (1) Najlepsi!!!!! Kulki Anulki rządzą od kilku lat Łukasz z rodziną Ania ms - opinia (1) Jakość lodów bije wszystkich - naturalne i robione z abfolutna pasją Ania ms pulo - opinia (1) super super,super,super,super!!!!!!!!!!!!!!!!! pulo Beata - opinia (1) Pyszne lody! Szczególnie banan z nutellą i takie z orzeszkami, ale nazwy nie... Beata Barbara - opinia (1) Bardzo drogie i niesmaczne, wodniste jakby oszczędzam na skladnikach Barbara Jerzy - opinia (1) Co roku z niecierpliwoscia czekamy na otwarcie sezonu lodowego Jerzy Rock dj - opinia (1) Moim zdaniem w tej chwili mają tu jedne z najlepszych lodów w Trójmieście.... Rock dj Bunitor - opinia (1) Najlepsze lody nie tylko w Sopocie. Bunitor Ewa Jankowska - opinia (1) Przepyszne lody w tradycyjnej odsłonie! Ewa Jankowska Zdecydowanie najlepsze lody w Trójmieście (1) Lody po prostu przepyszne, szczególnie słony karmel :):):) kazdy znajdzie coś... Łukasz Lody wegańskie - THE Best (1) Nieczęsto można znaleźć lody wegańskie , które nie są sorbetami. A w Kulkach... Mike Najlepsze Lody w Trójmieście (1) Najlepsze lody jakie jadłem od dłuższego czasu. Spokojnie mogę je porównać z... Krystek Zachwycony lodozerca (1) Jestem w pełni usatysfakcjonowana spędzonym czasem, smakiem lodów, obsługa i... Aleksandra Balcerzak Polecam !!! (1) Świetne smaki, super obsługa, smacznie i zdrowo Grzegorz Cos dla alergika (1) Polecam szczególnie dzieciom i rodzicom, którzy dbają o to czym słodzą swoje... mss Świetne lody (1) najlepsze wegańskie lody w Trójmieście! Lucy Pyszne, swieze lody! (1) Pyszne lody, swieze, smaczne, czuc w nich i smietane i dodatki :) Szczegolnie... KS