Agata Grudzinski - opinia (1) Prz3z ostatni rok szkolny uczesniczyła moja córka 5 letnia. Zajęcia prowadzi... Agata Grudzinski Martyna - opinia (1) Zajęcia były przystosowane do poziomu nauczania, mieli pozytywne nastawienie... Martyna Zdzisław - opinia (1) Bardzo miła obsługa, praktycznie wszystko firma załatwi za klienta.... Zdzisław
Tomasz - opinia (1) Profesjonalna obsługa. Kurs świetnie przygotowany. Tomasz Patryk - opinia (1) Bardzo fajna atmosfera , można się wiele nauczyć mając spokój w głowie i dużo... Patryk Dawid - opinia (1) Super szkolenie BHP, konkretnie i na temat. Dawid Patryk - opinia (1) Wartościowe i ciekawie przeprowadzone ćwiczenia z pierwszej pomocy i ppoż.... Patryk Mama ósmoklasisty - opinia (1) Wspaniałe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Syn ze wszystkich... Mama ósmoklasisty Elżbieta - opinia (1) Firma ze wszech miar godna polecenia, kadra nauczająca prezentuje bardzo... Elżbieta Joanna - opinia (1) Syn uczestniczył kursie przygotowującym do egzaminu 8klasisy. Po okresie... Joanna Danuta - opinia (1) Bardzo polecam Indeks. Córka przygotowywała się do egzaminu ósmoklasisty z... Danuta M. - opinia (1) Gorąco polecam te kursy! Syn ukończył w tym roku roczny kurs ósmoklasisty i... M. Magda - opinia (1) Bardzo dziękujemy za energię i trud włożony w nauczanie - jestem pewna, że... Magda Monika Winiarska - opinia (1) Właśnie odebrałam wyniki córki z egzaminu 8klasisty. Córka chodziła przez rok... Monika Winiarska Rodzic - opinia (1) Polecam. Z pewnością po kursie przygotowującym do egzaminów wiedza będzie... Rodzic Asia z Gdyni - opinia (1) Szkolenie bardzo profesjonalne. Aspekty, które mnie najbardziej interesowały... Asia z Gdyni Magda - opinia (1) Brałam udział w kursie NSTS-05 z lotami w Sopocie. Jestem zachwycona! Bardzo... Magda Monika - opinia (1) Niedawno zakończyłam kurs NSTS-05. Wszystko przebiegło bezproblemowo i... Monika Michał Grabowski - opinia (1) Najlepsze szkolenie na jakim byłem od kilku lat. Polecam każdemu kto... Michał Grabowski Paweł - opinia (1) Profesjonalna obsługa i dobry kontakt. Z całą noc polecam świetnie... Paweł