Dorcia - opinia (1) Zamówiłam kompozycję kwiatową, i jestem zachwycona :) Kompozycja wykonana z... Dorcia Dark Stef - opinia (1) Wspaniała kwiaciarnia!!! Obsługa kwiaciarni bardzo miła i pomocna, sprzedawcy... Dark Stef Piękne kompozycje (1) Świetna kwiaciarnia. Po raz kolejny zamówiłam bukiety ( tym razem na szkolne... Karolina
Kwiaciarnia Family Flowers (1) Zamówienie złożyłem w dniu urodzin mojej żony. Zostało zrealizowane w... Mariusz Polecam (1) Bardzo dobra kwiaciarnia i najlepsza obsługa Szymon polecam (1) Bardzo polecam każdej osobie Szymon Polecam (1) Najlepsza kwiaciarnia w trojmiescie Adam Polecam (1) Bardzo polecam najlepsza kwiaciarnia Igor Polecam (1) Bardzo polecam tą kwiaciarnie Adam Polecam !!! (1) Świetna kwiaciarnia, godna polecenia Janek Polecam (1) Zawsze na czas piękne kwiaty Dominika Polecam (1) Polecam każdej osobie najpiękniejsze kwiaty Ala Polecam (1) Polecam z calego serca piekne kwiaty Magda Polecam (1) Bardzo polecam najlepsza kwiaciarnia Weronika Polecam (1) Super kwiaciarnia polecam wszystkim Patryk Polecam (1) Bardzo polecam tą kwiaciarnie najlepsza w gdyni Krzysztof Polecam (1) Jestem naprawde zadowolony z uslug Sans Polecam (1) Polecam tą kwiaciarnie zawsze świeże i ładne kwiaty Marek Polecam (1) Super kwiaty ta kwiaciarnia zasługuje na miano najlepszej kwiaciarni w gdynj Szymon Polecam (1) Przepiękne kwiaty miła obsługa Luiza