zdecydowanie NIE POLECAM (1) https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1582532028457725&id=1000010... Polecam - świetna obsługa i konkurencyjne ceny (1) Zadzwoniłem wczoraj o 18:30 z prośbą o przygotowanie bukietu mieszanego z... Paweł Zadowoleni Nowożeńcy (1) Bardzo ważnym punktem na liście ślubnych przygotowań była dla nas oprawa... Joanna i Filip Wachowiak
Dziękuję.... (1) Odnajdując to czego szukamy , a może nawet otrzymując jeszcze więcej człowiek... Małgosia Polecam (1) odkąd moja pani kwiaciarka przeszła na emeryturę, długo szukałam miejsca... magda Pięknie i oryginalnie!!! (1) Dziękuje za najpiekniejszy i wymarzony bukiet ślubny, jak również wszystkie... Agata Rozczarowanie (1) Zamówiłam w kwiaciarni bukiet ślubny. Podczas zamawiania personel wykazał się... Katarzyna Profesjonalizm w każdym względzie. (1) Brawo! Kupowałem. Kupuję. Kupować będę. Pietrek Serdeczne gratulacje dla całego zespołu Akcent i Styl (1) Serdecznie gratuluje Pani Irenie i całemu zespołowi , kwiaciarnia jest bardzo... Tyszkiewicz polecam (1) Zamawiałam kilkakrotnie, wiązanki, upominki oraz ich opakowanie. Oryginalne... Irena Polecam! (1) Kupiłam w tej przepięknie urządzonej kwiaciarni bardzo efektowny, śliczny... Magda