Gabi - opinia (1) Super moejce miła obsługa firma super Gabi Opinia (1) Bardzo mile przeżycie, polecam. Anonim Polecamy! (2) Jesteśmy zadowoleni z sesji w 100%. Super fotograf, wie co robi, a robi to z... D & P
Zadowoleni Górale ;) (1) Chętnie wzięliśmy udział w tej sesji, sprezentowanej przez bliskich. Było... Basia i Marcin Sesja narzeczeńska - my, koty i plaża - Polecam (1) W weekend majowy mieliśmy sesję narzeczeńską. Stresowałam się przed nią - jak... Kinga Zdjęcia dziecka (1) Piękne zdjęcia dziecka, profesjonalizm, bardzo dobry kontakt - polecam. Ania Karolina i Marek - opinia (1) Zdjęcia perfekcyjne, oko czujne a współpraca przyjemna :) polecamy wszystkim... Karolina i Marek Polecamy (1) Nie było łatwo uchwycić w obiektywie naszej rocznej córeczki, ale Krzysztof... k&m&r Tak x3 Tak! (1) Zdjęcia z mojego ślubu rewelacyjne, sesja ciążowa petarda i na samym końcu... Daniel Oczarowani (1) Jesteśmy dosłownie oczarowani zdjęciami Krzysztofa. Mieliśmy przyjemność... Marta.D Gorąco polecam (1) Sesja "brzuszkowa" w wykonaniu Pana Krzysztofa wyszła przecudnie:) Jestem... Marta Agnieszka i Krzysztof - opinia (1) Długo szukaliśmy fotografa, który podszedł, by do swojej pracy profesjonalnie... Agnieszka i Krzysztof Zadowolona (1) Wczoraj otrzymałam zdjęcia z sesji mojej córeczki. Jestem przeszczęśliwa,... Majka Zadowoleni (1) Profesjonalny w pełni tego słowa tylko tak możemy zacząć naszą opinie o panu... Adamina i Piotr Dziękujemy!! (1) Bardzo serdecznie dziękujemy p.Krzysztofowi za cudowne zdjęcia, każde jedno... Kaja i Bartosz Perfekcyjny w każdym calu (1) Ma podejście do dziecka, nie pospiesza, wszystko odbywa się w rewelacyjnej... Monia Polecamy serdecznie (1) Miły i sympatyczny człowiek i genialny fotograf. Serdecznie dziekujemy za... Kinga i Grzegorz Aleksandra Wilewska - opinia (1) Efekt pracy Pana Krzysztofa genialny!! Zdjęcia podobają się wszystkim, jest... Aleksandra Wilewska Konkretnie (1) Pan Krzysztof z naszego dnia wyczarowal magiczne zdjecia zachowujac... Inga Zadowolona (1) Ten Pan robi przepiękne zdjęcia i przy okazji nie pogania oraz jest otwarty... Kamila