Adrianna L. - opinia (1) Moje dziecko zadowolone bardzo. Ja też jako mama widzę same zalety.Świetne... Adrianna L. Uczeń A - opinia (1) Ogólnie szkoła bardzo mała, kameralna. Jedna klasa na jednym poziomie.... Uczeń A Opinia (1) Witam moja córka właśnie kończy gimnazjum i szukamy szkoły proszę o opinię na... Aneta
Wspaniała dyrekcja. (1) Właśnie szukam fajnego liceum w którym mógłbym kontynuować dalszą naukę. Po... Ja Swietna szkoła (1) Wysoki poziom, fani ludzie, zyczliwi nauczyciele. aga Bardzo fajna i dobra szkoła (1) Jesteam bardzo zadowolona. swietne warunki do przygotowania do maturu,... aga SUPER SZKOŁA (1) SUPER SZKOŁA MAŁY Superowa szkoła (1) Świetna szkoła. znakomici nauczyciele. Dobrze uczą , są fajni i można pogadać ! mały Bardzo przeciętna szkoła (1) Szkoła bardzo przeciętna żeby nie powiedzieć słaba. Dostać się może... Biki cool (1) Spoko szkoła. Niestety zanim tu trafiłem zwiedziłem też kilka innych. I... X-man Polecam (1) Świetna szkoła naprawde, może i łatwo się dostać ale takie osoby szybko sie w... basmaj cg rządzi (1) szkoła która zmienia ludzi, zawsze coś się dzieje. wiem co mówie z własnych... wąglik Polecam (1) Nauczyciele bardzo pomocni i wyrozumiali, jesli ktos chce sie uczyc a jest w... Agnieszek Bardzo dobra szkoła (1) Miło ją wspominam i dobrze przygotowała mnie studiów werwolfpl super szkoła!!! (1) polecam wszystkim tą szkołę jest super,nauczyciele bardzo wporządku,mili i... kaja359 Kiepskie (1) Beznadziejny poziom nauczania, dostać się tam może prawie każdy. Tysiąc podziękowania (1) dziękuję pani Dyrektor za zrozumienie i pomoc w przezwyciężaniu problemów z... matka Bardzo polecam! (1) Naprawdę fajna szkoła, z bardzo dobry personelem. wer