Paulina Walaszek - ocena (1) Moj synus Bartek jest teraz w klasie maturalnej. Jestesmy z mezem i Bartkiem... Paulina Walaszek Anita K - ocena (1) Bardzo polecam. Córka zadowolona, matury próbne idą świetnie. Trzymam kciuki... Anita K mama ucznia - ocena (1) Moja córka kończy w tym roku to liceum i nigdy nie myślałam że to powiem, ale... mama ucznia
mama ucznia - opinia (1) Wspaniała szkoła! Kształtuje charaktery, przekazuje fajne wartości -... mama ucznia Kkk - opinia (2) Szkoła fajna,z fajnymi zajęciami dla kogoś kto interesuje się tematyką... Kkk Rodzic - opinia (1) Polecam szkołę, dla dziecka które interesuje się tematyką wojskową i... Rodzic Gosia - opinia (2) Dzieci zadowolone to najważniejsze Gosia Lu - opinia (1) Super kadra, zajęcia dodatkowe dają mnóstwo pozytywnych doświadczeń, dobry... Lu Izabela - opinia (1) Serdecznie polecam, nauczanie na wysokim poziomie. Izabela Weronika - opinia (1) Super liceum! Ciekawe zajęcia o tematyce militarnej, szkolenia strzeleckie,... Weronika Aneta - opinia (1) Moja córka chodzi do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona. Rozwija swoje... Aneta MadMax - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze szkoły. Uwielbiam wf z panem Patrykiem i Pani od... MadMax Agnieszka - opinia (1) Szkoła jedyna w swoim rodzaju! Kadra pedagogiczna wykwalifikowana i z wielkim... Agnieszka Ania - opinia (1) Jak ktoś myśli pracować w "służbach" to nie ma lepszej szkoły.... Ania Mariola BS - opinia (1) Szkoła znakomita, prowadzą ja ludzie z pasją. Mariola BS Szkoła robi wszystko aby pomóc każdemu uczniowi bogaty program zajęć dodatkowych miła atmosfera i życzliwość wysoki poziom (1) Szkoła robi wszystko aby pomóc każdemu uczniowi bogaty program zajęć... Szkoła robi wszystko aby pomóc k Sylwia - opinia (1) To jest pierwsza szkoła, do której syn chodzi z przyjemnością nawet w czasie... Sylwia Anna - opinia (1) Moje dziecko jest uczniem Spartakusa. Śmiało mogę polecić tę szkołę. Zarówno... Anna