Pan Lech (1) Polecam instruktora Jana Lecha. Bardzo doświadczony i cierpliwy, potrafi... sławek Kategoria B, C, C+E (1) ja robiłem w LOK-u kurs na osobowy, ciężarowy i przyczepę, jestem zadowolony... wojtas Super (1) Ja ładnych parę lat temu robiłem kat C i E jeszcze na starym miejscu ale Pana... Duch
Hym... (1) Zapisałem się na kurs i po miesiącu mam kategorie C zdałem za pierwszym... L.K. kat C (1) Ośrodek jest OK. Jacek Izka B. - opinia (1) Nic dodać nic ująć: zdałam za pierwszym razem !!!!!!!Szczególne wyrazy... Izka B. dla mnie rewela;) (1) Zrobiłem ten kurs szybko,sprawnie i zdałem za pierwszym razem.Jeździłem... Big K - opinia (1) JAK DLA MNIE WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ WPORZADKU.TEORIA OK.PRAKTYKA... K Adam - opinia (1) Ciekawe gdzie byl moj poprzednik?ja byłem w czystym,eleganckim ośrodku LOK-u... Adam Szkolenie (1) Szkolenie teoretyczne ok ale praktyczne oceniam na mierne . Osrodek z PRl -... ja Szansa?! (1) Postanowiłam dać szansę sobie na zdanie egzaminu na prawo jazdy.Mam... Marta