La Famiglia

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Lektykarska 1/2

Daniel - ocena (1) Pyszna pizza, miła obsługa. Gorąco polecam. Daniel J - opinia (1) Najlepsza pizza w 3mieście J Tomasz - opinia (1) Miałem wrażenie, że w tym lokalu nie jesteśmy mile widziani. Przywitała nas... Tomasz
Leszek Kor - opinia (1) perfetto, pizza jak z włoch, ogródek letni i kultularna obsługa i co... Leszek Kor Mat - opinia (1) Przyzwoite miejsce i miła obsługa. Próbowaliśmy pizz: diabelskiej, truflowej... Mat super, serdecznie polecam (1) Bywam około raz w miesiącu od dłuższego czasu, jeszcze nigdy się nie... mateusz Pyszna pizza i bardzo miła obsługa (1) Gorąco polecam świetne miejsce. Daniel Fatalnie (1) Pizza zimna i niedobra. Tylko jedna dla wegetarian. Bardzo drogo jak na te... A Fatalna obsługa (1) Będąc ze znajomymi w La Famiglia jedna z zamówionych pizz dotarła po ponad... Klient Świeżość produktów (1) Byłam dzisiaj zachęcona opiniami. Niestety zawiodłam się. Produkty użyte do... Iwona Świetna pizza i kameralne miejsce (1) Polecam, smacznie, kameralnie w samym centrum, tanio. Prawdziwa włoska pizza :) kulj Dobra pizza i plastikowe sztućce (1) Do pizzy nie można się przyczepić, ale plastikowe sztućce pasują do budy z... Łukasz Super pizza (1) Bylismy cala rodzina wczoraj i wszystkim pizze bardzo smakowaly. Super mila... Marcin Caloksztalt (1) Jestem zaskoczony tak nie miłymi opiniami.Jestem stałym gościem w tej pizzeri... Gosc okropne wino domu (1) Na zgłoszenie ze wino jest nie smaczne kelnerka zareagowała wzruszeniem... Iwona Zmienić obsługę!!! (1) Byłam u Państwa kilka dni temu i jestem zachwycona pizzą ale obsługa... Klient Szalu nie ma (1) Pizza trochę się różni od tego jak byliśmy tam pierwszy raz. Bardzo dużo... Monika Dobra pizza w dobrej cenie, ale brak opcji wegańskich (1) Generalnie z czystym sumieniem polecam. Jestem vege - mogłoby być więcej... CC Bez przesady (1) Pizza smaczna , ciasto trochę za suche jak dla mnie ale każdemu trudno... Robert doskonała pizzeria (1) Super klimat. Jeszcze lepsze ceny najdroższa pizza 19pln! !! Doskonale... matek