pogorszyło (1) Zawsze chętnie korzystałam z usług, jednak po ostatnim incydencie nie wrócę... Monika pedicure (1) ogólnie polecam pedicure u Pani Kasi-fantastyczny; stopy jak nowe. zadowolona \ (1) \ moni
p.Sylwia Włodarczyk (1) Dla wszystkich poszukujących p.Sylwi Włodarczyk podaje adres Gdynia... Oli mia - opinia (1) mnie jest po prostu brak słow...koszmar i to chyba wszsytko tłumaczy mia la femme?? (1) rowniez spotkalismy sie z osoba podszywajaca sie pod konsultantke Waszej... gonzo do "Goni" (1) "klijetka" Twoja ocena jest jak Twoja ortografia, daj sobie spokój w... Herbert NIE POLECAM MAKIJAŻU PERMANENTNEGO!!! (1) Nie polecam makijazu permanentnego, wykonuje go pani M. ktora jest od... EO perfumy??woda toaletowa?? (1) powiem tak ktos albo robi reklame w wawie ale sprzedaja pod wasza marka... yagoo Gonia - opinia (1) Powiem krotko- cena pedicure( bez malowania ) 75zl PRZEGIECIE!! i to bez... Gonia Polecam Wszystkim Salon La Femme - Naprawdę Warto! (1) Odwiedziłem Salon La Famme i nie żałuje swojej decyzji dotyczącej wyboru... Patryk