Nauka hiszpańskiego na najwyższym poziomie - polecam gorąco! (1) Uczę się hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym i niełatwo mi było znaleźć... Agnieszka !!! SUPER SZKOŁA !!! (1) Uczę się w szkole od pół roku i jestem zdziwiona jak dużo już rozumiem.... ELA Polecam (1) Uczyłam się w szkole LA MANCHA w Gdyni j.hiszpańskiego (obecnie ją kończę).... Nowa
Fajna szkoła (1) W tej szkole widać, że najważniejszy jest uczeń i jego chęć nauki. Przyjazna... Gosia szkoła językowa (1) Szkoła językowa godna polecenia... nauka języka na wysokim poziomie,... stella Szkola jak żadna inna! (1) Còrka moja chodziła na indywidualne zajecia przez rok. Pani Ola tak... Joanna Nauka j.hiszpańskiego (1) Polecam La Mancha. Nauka j. hiszpańskiego na wysokim poziomie. Katarzyna B. Gorąco polecam ! (1) Bardzo fajna szkoła języka hiszpańskiego polecam ! Ania La Mancha Serdecznie Polecam (1) Serdecznie polecam szkołę języka hiszpańskiego La Mancha. I jeszcze raz... Adam Hiszpański w tydzień? Możliwe!!! (1) Tydzień przed wyjazdem do Hiszpanii postawiłam na zajęcia indywidualne.... Sylwia La Mancha (1) Uczęszczam na zajęcia w La Manchy, polecam! obecna studentka Najlepsza szkoła językowa, do której chodziłam (1) A mam przetestowane całkiem sporo;) Już po pół roku nauki mogłam na... Alicja Rewelacja (1) Dla mnie rewelacja. Jest i wymowa i gramatyka i cierpliwość dla tych co mają... Edyta Bardzo dobrze wykorzystany czas i pieniądze (1) Zajęcia prowadzone na dobrym poziomie, atmosfera sprzyjająca nauce. Polecam... Agnieszka La Mancha, polecam! (1) Bardzo dobra szkoła językowa. Zaangażowani lektorzy. Zajęcia dostosowane do... Beata Polecam kurs hiszpańskiego w La Mancha :) (1) Super szkoła, atmosfera, świetni sympatyczni lektorzy,duuuużo mówienia na... SJ Hiszpański to piękny i przydatny język, warto zainwestować w jego naukę. (1) Naukę w La Manchy oceniam zdecydowanie na plus. Chodziliśmy z żoną na zajęcia... Tomek ex (1) Bardzo fajna szkoła, świetna atmosfera nauki, grupy dobrane dla różnych... T. Język portugalski w La Mancha (1) Miałam przyjemność uczęszczać na zajęcia w 2 a później indywidualne. Plusy?... Małgośka Jeśli nauka hiszpańskiego to tylko w La Mancha (1) Uczestniczyłam w rocznym kursie dla początkujących. Fantastyczna atmosfera,... Ania