Sylwia - ocena (1) Jestem słuchaczka LaManchy od 6 lat i jestem bardzo zadowolona z decyzji, że... Sylwia Piotr - opinia (1) Najlepsza szkoła w trójmieście dla wszystkich !!! Każdy może dobrze nauczyć... Piotr M. - opinia (1) Dzięki La Mancha jestem mamą najbardziej zakochanego w języku hiszpańskim... M.
Magda - opinia (1) Najlepsza szkola jezykowa, lektorzy z indywidulanym podejsciem do uczniow.... Magda Alina - opinia (1) Najlepsi lektorzy z języka hiszpańskiego Alina Michał - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze szkoły, nauka przynosi wymierne efekty, a do tego... Michał Marta - opinia (1) Polecam dzieciaki bardzo zadowolone !!! Nauczanie na najlepszym poziomie... Marta Aneta - opinia (1) Najlepsza szkoła językowa do jakiej trafiliśmy. Polecam całym sercem. Aneta Marlena M. - opinia (1) Świetni lektorzy i atmosfera Marlena M. Dolo - opinia (1) todo perfecto ;) Polecam wszystkim, którzy chcą zacząć albo kontynuować swoją... Dolo Sylwia - opinia (1) Super szkoła! Polecam! Sylwia Zofia - opinia (1) Świetna szkoła! Profesjonalnie podejscie i różnorodność aktywności w celu... Zofia Ola Stanek - opinia (1) Kilka razy miałam przyjemność i radość uczyć się w szkole językowej La... Ola Stanek Aga - opinia (1) Bardzo jestem zadowolona ️ Aga Krysia - opinia (1) Wspaniali nauczyciele, cierpliwi, pełni empatii, polecam w 100% Krysia C - opinia (1) Doświadczona kadra i życzliwość w jednym :) świetna atmosfera C Anna - opinia (1) Super szkoła. Polecam Anna student - opinia (1) profesjonalne podejście, polecam student Marcin - opinia (1) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo fajna atmosfera, elastyczny... Marcin Uczeń - opinia (1) Jestem mega zadowolony i polecam Uczeń