Magda G - opinia (1) Polecam 1000%:) Pisząc o Pani Doktor, Teamie Pań obsługujących chciałabym... Magda G Anonim - opinia (1) Dramat. Jest to połączenie wszystkiego złego na co można trafić w przypadku... Anonim mic52 - opinia (1) Jestem po raz kolejny raz MEGA zadowolony z usług Pani Doktor :) mic52
Polecam - najlepsza kliniakw Gdańsku (1) Moim problemem były blizny potrądzikowe, które dopiero w klinice La Nika... A.Ł. La nika Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie (1) Wykonałam serię zabiegów min. laser na całą twarz. Polecam każdemu z... Emilia Polikowska Klinika na poziomie (1) Jestem zadowolona w 100 procentach. Profesjonalne i indywidualne podejscie do... Elwira Czapranska Stała klientka (1) Jestem stałą klientką, niekonfliktową lecz bardzo wymagającą. Polecam gabinet... Renata Polecam (1) Miejsce godne polecenia. Pani Doktor bardzo profesjonalna i troskliwa. Z... Martyna Pani doktor bardzo fajna, jest jednak jeden mankament (1) Bardzo fajna pani doktor oraz Pani Kamila ,recepcjonistka lekko nadęta... Nela Nie polecam ! (1) Bylam na liposukcji brzucha i wszystko zapowiadało sie dobrze, bo od Pani dr... Rozżalona POLECAM!!! (1) U Pani doktor miałam robiony zabieg Aqualyx na podbródek. Efekt rewelacyjny.... Jagoda Zachwycona Marta (1) Do La Nika trafiłam z polecenia. Już sam fakt, że konkurencyjne gabinety... Marta Polecam (1) Pełny profesionalizm , Bardzo dobry i nowoczesny sprzęt, Fachowa obsługa,... Martyna Doświadczenie i pełen profesjonalizm. (1) Korekta zmarszczek przeprowadzona bardzo rzetelnie i bezboleśnie, dobrany... Laura medycyna estetyczna (1) Jestem po ponownych zabiegach u P.Dr.Tym razem mezoterapii iglowej.Efekty po... ZOFIA Wielkie rozczarowanie (2) Jakiś czas temu wykupiłam kupon na 3 zabiegi lipolizy o wartości 1200 zł. W... Arnika Polecam! (2) Pani doktor przemiła ,delikatna!!! Zabieg wykonywany prawie bezboleśnie!... Barbara korekcja zmarszczek (1) Zabieg u p.dr korzystalam po raz pierwszy.Byla to korekcja zmarszczek .Efekt... ZOFIA NIE POLECAM (2) Byłam u pani doktor dwa razy, tego czego nie można odmówić tej lekarce to to,... Iwona Anna - opinia (1) Polecam konsultacje i wykonanie zabiegów u doktor Magdaleny Zakrzewskiej.... Anna