Labana

Laboratoria medyczne

Gdynia, Chwaszczyńska 2

Polecam! (1) Super punkt. Panie dobrze pobierają i są bardzo przyjazne. Wyniki w... Michał Te pozytywne opinie to chyba żart (1) Pobranie w sobotę, w poniedziałek po godzinie 13 wynikow brak. Po wykonanym... Kasia Oczekiwanie w nieskończoność (2) Jak nie macie czasu czekać w nieskończoność to odradzam. Tam jedna... Pacjent
Dziecko 4letnie (1) Byłam drugi raz. Panie maja bardzo dobre podejście do dziecka i się nie... Justyna Najlepszy punkt pobrań, jaki znam w 3mieście (1) Moim zdaniem to doskonałe laboratorium, najbardziej profesjonalne i... AM Polecam! (1) Byłem dzisiaj już 3 raz na badaniach, dzisiaj i za każdym razem wszystko... Dominik Bardzo dobre laboratorium (1) Sprawnie, szybko i wyniki on-line. Dobry dojazd. Przestronna poczekalnia i... Mirek Szkoda czasu. (2) Pani w rejestracji bardzo miła. Byłam co prawda tylko oddać mocz do badania,... Pacjentka Labolatorium nie takie przyjazne dzieciom jak się reklamują (1) Podpisuję się pod opinią Pani Ani, która ma wątpliwości co do umiejętności... Małgorzata Oby nie z małym dzieckiem (1) Pobranie krwi u małego dziecka się nie powiodło. Moim zdaniem wynika to z... Anna