Mateusz - opinia (1) praca wykonywana z kreatywnoscia i zaangazowaniem dzieci zadowolone Mateusz halina - opinia (1) Moje dziecko brało udział w pół koloniach było bardzo zadowolone na pewno... halina Weronika - opinia (1) Super profesjonalne podejście Weronika
Natalia - opinia (1) Najważniejsze, że dzieci zadowolone tanio profesjonalnie mile Panie Natalia Ewa - opinia (1) Praca wykonywana z pełna pasją i dzięki czemu nieograniczoną dobrą energiią,... Ewa Emilia - opinia (1) Dzieci zadowolone a to najważniejsze:)Napewno skorzystam jeszcze Emilia Ewelina - opinia (1) Profesjonalne podejście, 200% zaangażowania, rewelacyjni pedagodzy. Ewelina Marta - opinia (1) Profesjonalne podejście, znakomita opieka. Z czystym sumieniem polecam. Marta Mateusz - opinia (1) Świetne miejsce, prowadzone przez ludzi z pasją. Polecam z całego serca Mateusz Jagoda - opinia (1) Organizowałam urodziny corki z wami i jestem bardzo zadowolona! Panie są... Jagoda Laura - opinia (1) Super dzieci zachwycone. Polecam z czystym sumieniem. Fantastyczna opieka Laura Zadowolony Rodzic - opinia (1) Firma spoko profesjonalna kadra i podejście do dzieci Zadowolony Rodzic