Krystian - opinia (1) Super kontakt, wykonanie rewelacja. Nic dodać, nic ująć jestem bardzo... Krystian Leszek Binkiewicz - opinia (1) Napiszę tak, ekipa jest super. Współpracujemy 5 lat. Od samego początku nie... Leszek Binkiewicz Natalia - opinia (1) Profesjonalnie wykonana usługa Natalia
Naprawdę polecam (1) Usługa wykonana profesjonalnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami. Nie mam... Anna Otwarte serca :) (1) Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie działalności Fundacji Radość... Fundacja Radość Ewangelii Zdecydowanie polecam! (1) Sympatyczna i profesjonalna obsługa, wszystko zgodnie z zamówieniem. Miejsce... Martyna Zdecydowanie polecam (1) Zleciłam w Lagraw znakowanie grawerem metalowych breloków. Obsługa bardzo... Iwona Polecam (1) Polecam, dobry stosunek jakości do ceny Stan Proca (2) Wykonanie niechlujne, bez żadnego wkładu w estetykę. Brak jakiejkolwiek... Szymi Dobra robota (1) Zleciłem głęboki grawer na mosiężnym przycisku do papieru. Całość miała... Krzysztof Po prostu Najlepsi (1) Wykonuję różne niestandardowe projekty. Jeśli tylko mogę to korzystam z... Mirosław Baszun Identyfikatory (1) Wykonane idealnie według wzoru i zamówienia. Solidne wykonanie. Sprawne... Hotel Profesjonalnie i terminowo- polecam (1) Fachowa obsługa, zawsze chętna by pomóc w nietypowych realizacjach (nie mówią... F.U.H DIAZ Super jakość i najniższe ceny w Polsce (1) Po porównaniu ofert grawerowania w drewnie w kilku firmach w całej Polsce... Róża jestem bardzo zadowolona (1) Pieczątki, które zamawiałam zostały zrobione w 10 min, a na dodatek... Karolina Szybko, pięknie i niedrogo (1) Szukaliśmy Mistrza i znaleźliśmy. Nie dość że usługa wykonana w tempie... Agata & Adam szczerze polecam (1) szybko, po przystepnej cenie i do tego precyzyjnie, nic dodać nic ując,... aga Polecam (1) Wielokrotnie korzystałem z usług LAGRAW, najczęściej wykonuję tu tabliczki... Piotr Polecam ! (1) Od pól roku zamawiam w firmie LAGRAW pieczątki, graweruje oraz drukuje czy... Paweł Polecam (1) panowie świetnie i fachowo doradzą przy każdym pomyśle na grawerowanie, ja z... B.M