Damian - opinia (1) Pełen profesjonalizm. To firma godna zaufania. Tanio, szybko i fachowo.... Damian Tomek - opinia (1) Mają pojęcie chłopaki. Większość towarów na miejscu, resztę zamawiają w... Tomek Szybko i solidnie. (1) Kupiłem w sklepie zestaw filtrów oraz olej do mojego Audi. Dobre ceny i... Marcin
Polecam ich folie do szyb !! (1) Zmieniłem samochód i potrzebowałem przyciemnić szyby z tyłu. Nie chciałem... Karol Lusterko (1) Lustereczko, powiedz przecie, gdzie Cię zamówię najlepiej? Fachowa i miła... Malin POZYTYWNIE (1) Świetna, fachowa i bardzo szybka obsługa. Dobranie odpowiedniego asortymentu... Arthur polecam! (1) wpadłam tam niedawno po wycieraczki do mojego Polo a przy okazji kupiłam... Ola Serdecznie polecam (1) Obsługa jest rewelacyjna, kupowałam żarówki do auta, sprzedający perfekcyjnie... Kasia Polecam Pana Piotra (1) Wpadłam kupić wycieraczki do mojego Yarisa. Miły Pan pomógł mi założyć... Ola Jak wycieraczki to tylko tutaj (1) Panowie posiadają bardzo obszerną ofertę wycieraczek do różnych marek.... Paweł Jestem zadowolony (1) Kupowałem u nich Lampy przednie do Kia Ceed, Ceny części zamiennych bardzo... Krzysiek