Łąka Bar

Bistro Jedzenie na wynos

Gdańsk, Łąkowa 35/38

Dorota - ocena (1) Uwielbiam to miejsce! Za nietuzinkową kuchnię i atmosferę. Boskie śniadania... Dorota Tomasz - ocena (1) Bardzo polecam! Ciekawa i smaczna kuchnia. Lokal w industrialnym stylu, a... Tomasz Marysia - ocena (1) Łąka jest niezniszczalna ️ chodzę tam ja z moimi dzieciakami, chodzą moi... Marysia
Ania i Janusz - ocena (1) Odkryliśmy to miejsce kilka dni temu ( jesteśmy przyjezdni) i jesteśmy... Ania i Janusz Maciej - ocena (1) Lokal się kończy, konkrety: na przystawki czekaliśmy 1,45 h, na danie główne... Maciej Bożena - ocena (1) Niesamowite połączenie smaków. Aromatycznie i świeżo. Przesympatyczna... Bożena Michał - opinia (1) Nietuzinkowe połączenia kulinarne oraz najlepszy comfort food w Gdańsku! Michał Super - opinia (1) Jeżeli nawet wegetariańskie opcje są smaczne to ja jestem w szoku. Dobre... Super Tomek - opinia (1) Pyszne jedzenie i uroczy wystrój. Moja ulubiona knajpa na dolnym mieście Tomek DD - opinia (1) Świetne jedzenie i klimat. Bardzo polecam to miejsce :-) DD Agata&Jacek - opinia (1) Przepysznie! Gorąco polecamy zarówno nawynos jak i na miejscu z przemiłą... Agata&Jacek Julia L - opinia (1) Pyszne, ciekawe i różnorodne dania inspirowane kuchnią azjatycką. Przemiła... Julia L Agata&Jacek - opinia (1) No cudownie! Jedzenie! Miejsce! Ludzie! Gorąco polecamy! i pozdrawiamy z... Agata&Jacek Czarna Owca - opinia (1) Niestety nie polecam. Za chwilę, bar splajtuje. Dlaczego? Ponieważ nie... Czarna Owca Piotr - opinia (1) Kiedyś smacznie i miło ,teraz arogancko ,niemiło a przedewszystkim malo... Piotr dolnemiasto - opinia (1) wszystko fajnie, super obsługa, smaczne jedzenie, aczkolwiek nie było... dolnemiasto Niekpatybilna - opinia (1) Jedzenie przepyszne, niekonwencjonalne Niekpatybilna Dorotka36 - opinia (1) Godne polecenia dostawą na czas szybko pyszne Pan dostawca mega facet Dorotka36 Katarzyna - opinia (1) Japonskie Pankejki sa grzechu warte:) Katarzyna JJ - opinia (1) Dziękuje ze działacie! Jedzonko na wynos równie dobre co na miejscu. Pan... JJ