Nadzieja - opinia (1) Kameralne przedszkole, zlokalizowane bardzo blisko plaży. Cudowna kadra,... Nadzieja Marzenka - opinia (1) Super przedszkole.Miłe Panie ,super podejście do dzieci Marzenka Malwina - opinia (1) Cudowna opieka.Dziecko z uśmiechem wchodzi i wychodzi. Malwina
Norbert - opinia (1) Trafiliśmy do Lalala z innego przedszkola po nieudanej adaptacji naszego... Norbert Edgar - opinia (1) To już trzecie przedszkole, które testuje moja córka. Niemal wszystkie,... Edgar Tomasz - opinia (1) Fantastyczna kadra i cudowne miejsce - blisko morza, dzieci spędzają dużo... Tomasz Bożena - opinia (1) Do przedszkola trafiliśmy z polecenia, wcześniej byłyśmy w kilku innych. Co... Bożena Emilka - opinia (1) Uwielbiam za empatię , zrozumienie potrzeb dzieci jak i rodziców oraz... Emilka Montessory Preschool overview (1) My daughter went to this school for a year. I was always very happy with the... Nadia Świetne miejsce dla dzieci (1) Syn chodzi do tego przedszkola od pół roku. W tym czasie bardzo się rozwinął... Runner karolina - opinia (1) Moje dziecko chodzi do przedszkola Lalala Montessori Club 2 lata.Idzie z... karolina Profesjonalna obsluga i super atmosfera (3) Dzisiaj bylam na dniu otwartym w tym przedszkolu, szukamy przedszkola juz od... Dorota super żłobek-przedszkole (1) Gorąco polecam to miejsce. Dlaczego? A przede wszystkim dlatego, że dziecko... mama Kubusia Remigiusz Sam - opinia (1) Zdecydowanie polecam, jesli wazne jest dla Ciebie wlasciwe wychowanie Twojego... Remigiusz Sam Rewelacja (1) Wspaniałe ekologiczne, zdrowe jedzenie, bardzo rozwijajace zajęcia dodatkowe... Karolina Montana nowatorski pomysł (1) Szukałam dość długo przedszkola dla mojej córeczki.Wiadomo,że dla nas(mam)... mama która znalazła opinia (1) Polecam to przedszkole ! Obiekt ma bardzo duże, słoneczne sale, wyposażone w... Joanna Gunter Zschipke - opinia (1) Jestem tatą 19 miesięcznego dziecka. Przedszkole do którego chodzi David jest... Gunter Zschipke Swietny Pomysl ktorego jeszcze nie bylo... (1) Szukam przedszkola dla mojej corci,i wydaje mi sie ze znalazlam wszystko to... Dorota