Alicja Stankiewicz - ocena (1) Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu wykonania usługi przez Pana Piotra.... Alicja Stankiewicz Aga - ocena (1) Pan Piotr, mimo nawału pracy, znalazł czas, aby pomóc naprawić komputer... Aga Anna - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta. Polecam z całego serca ! Anna
piotr - ocena (1) szybko i skutecznie piotr Piotr - ocena (1) Świetny serwis, profesjonalnie, szybko i bezproblemowo. Obsługa miła i z... Piotr Michał - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług. Szybka diagnoza....niesprawny dysk, pan... Michał Jarek - ocena (1) Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm, byłem na bieżąco informowany o... Jarek Maciej P - ocena (1) Najszybszy, najrzetelniejszy serwis komputerowy. Pan Piotr jest wstanie pomóc... Maciej P EwaP - opinia (1) Pełna kompetencja i skuteczna pomoc. EwaP Krzysztof - opinia (1) Dobry kontakt, szybko i profesjonalnie. Polecam Krzysztof Thrawn - opinia (1) Zawiozłem uszkodzony PC po południu, a wieczorem miałem już diagnozę i... Thrawn Pat - opinia (1) Kompletne nieporozumienie. Prosta ingerencja (wymiana karty WiFi), która... Pat Maciej - opinia (1) Polecam Rzetelna i solidna obsługa sprzętu w rozsądnych cenach. Maciej Mosty / Jadwiga - opinia (1) Usługa pana Piotra polegała ustawieniu routera plus sparowanie wzmacniaczy... Mosty / Jadwiga Katarzyna Fijal - opinia (1) Przy okazji obecnej akcji uczenia on-line musialam zregenerowac komputer. Pan... Katarzyna Fijal Polecam (1) Korzystałam z usług firmy LAPIK i P. Piotra w maju/ lipcu 2019 i oceniam... Ola nie polecam !!! (3) Odradzam korzystanie z usług Pana Piotra Wenty z firmy Lapik. Opisuję tą... Sławek