iza - opinia (1) Tak, jak pisałam w innym wątku:"W 2008 roku poszłam do laserline usunąc... iza depilacja laserowa (2) z depilacji skorzystałam 3krtnie, efekt żaden, więc zmieniam salon... OO Polecam (1) Rzeczywiście na rynku jest tyle urządzeń i gabinetów ,że można się... Blondi
chamstwo (4) jestem bardzo nie za dowolona z potraktowania kolejny raz bylam u tej pani... hania Bardzo dobrze (1) Witam!Skusilam sie na zabieg IPL fotoodmładzanie w tym wlasnie... Anita Raczej dobrze (1) Polecam jedynie depilację laserową z której jestem bardzo zadowolona.... Kocio makijaż (1) Byłam półtorej tygodnia temu na makijażu permanentnym i jestem bardzo nie... ania bez efektu (1) Witam co sie dzieje z laserline nie ma efektu bylam na Tytanie.Jedynie co... stała klijetka jeśli chodzi o depilację (2) to mogę powiedzieć, że bardzo pozytywna jest jakość obsługi, krótki czas... m warto przeczytać (1) Od kilku lat korzystam z różnych zabiegów w tym gabinecie. Nie mam zastrzeżeń... jola niestety nie polecam (1) byłam dwa razy - gabinet robi fatalne wrażenie, przestarzały wymagający... nikiwo polecam! (1) Bardzo polecam ten gabinet,pełen profesjonalizm oraz korzystne ceny!Jestem... Ania najlepszy gabinet kosmetyki laserowej w Trojmiescie (1) Gabinet na wysokim poziomie,zdecydowanie polecam,pełen... klientka Rewelacja (2) W gabinecie wykonałam zabiegi laserowego usuwania owłosienia i jestem bardzo... weronika depilacja laserowaa (5) Korzystam z zabiegów z depilacji laserowej - z każdym kolejna wizytą efekt... Natalia Polecam (1) W gabinecie skorzystałam z zabiegu mikrodermabrazji i jestem ogromnie... zadowolona klientka Laser line - Gdynia (1) polecam zabiegi laserem diodowym, który usuwa zbędne włoski!! jestem w... klientka z Gdyni Trzeba tu koniecznie zajrzeć!!! (1) Skorzystałam z zabiegów promocyjnych na bezinwazyjne schudnięcie. W ciągu... Aleksandra G. ile kosztował was ultracontour?? (1) Hej dziewczyny:) Powiedzcie mi coś na temat cen w tym salonie. Ile... amarena21 Jestem piękna! (1) Dwa miesiące temu skorzystałam z zabiegu - nieoperacyjny lifting , gdyż w... Ania