Laura Romano

Salony mody ślubnej Akcesoria komunijne

Gdynia, gen. Mariusza Zaruskiego 2

Kasia - opinia (1) Pełna profesja! Nic dodaj nic ująć :) Kasia Polecam!! (1) Przemiła obsługa, Przepiękne suknie a co najważniejsze Panie potrafią... Magda Anna Ł. - opinia (1) Był to pierwszy i jedyny salon jaki odwiedziłam w poszukiwaniu mojej sukni... Anna Ł.
Suknia jak z bajki! (1) Salon Laura Romano i Panie właścicielki to najlepsze co mogło mnie spotkać... Paulina O. polecam !!!! (1) Cudowny salon! Panie uszyły dla mnie suknię o jakiej marzyłam! Wszystko... marlena Polecam (1) Serdecznie polecam salon Laura Romano! Znalazlam tam wyjątkową suknię. Goscie... MM Świetny salon, lecz jest mały niuans. (1) Super salon!! Panie są przemiłe, elastyczne, bardzo się starają. Byłam u Pań... anna Genialny salon (1) Salon godny polecenia. Panie wykonają dla Was suknię jaką tylko sobie... Nat Najlepszy salon w Trójmieście (1) Paniom Właścicielkom należą się wielkie brawa. Piękna suknia za naprawdę... Emilia salon godny polecenia!! (1) Moja sukienka była uszyta w salonie Laura Romano w czerwcu 2017. Panie tam... Jolanta Suknia ślubna (1) Polecam salon sukni Laura Romano ! Szyłam suknie w 2015 i jestem zadowolona... Kasia Bardzo dobry salon mody ślubnej (1) Zdecydowanie mogę polecić salon Laura Romano :) Panie są naprawdę bardzo... Małgosia Laura Romano - pełen profesjonalizm! (1) Długo szukałam odpowiedniej, tej jedynej, wymarzonej sukni, która pozwoliłaby... Iwona Zdecydowanie Polecam! (1) Piękne suknie w przystępnych cenach. Bardzo mila i pomocna obsluga.... AD Wszytko na 6 (1) Byłam w kilku gdyńskich salonach mody ślubnej i wybrałam suknię właśnie z... Ewa