Lavie Cooking House

Catering

Gdańsk, św. Brata Alberta 8

Pelagia - opinia (1) Lavie to najlepszy katering nie tylko w Trójmieście, ale w Polsce! Ostatnio... Pelagia Joanna - opinia (1) Pani Agnieszka z załogą wyczarowuje najsmaczniejsze potrawy pod słońcem. A... Joanna Alfa - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnej obsługi naszej imprezy. Dania na... Alfa
Mar - opinia (1) Święta bez Lavie to żadne święta ;) Ten catering uratował niejedną okazję .... Mar asia3city - opinia (1) Perfekcyjna obsługa, przesympatyczni ludzie, potrawy z wysokiej jakości... asia3city Dorota - opinia (1) Smak i wygląd potraw powala na kolana najlepsi no i produkty z pieewszej półki Dorota Krzysztof Jot. - opinia (1) Korzystam od samego początku istnienia firmy. Smak, zapach, różnorodność,... Krzysztof Jot. Paulina - opinia (1) Ludzie, którzy robią to co kochają ️ Paulina Kasia - opinia (1) Stali klienci- zawsze zadowoleni . Jedzenie pyszne. Kasia Aleksandra - opinia (1) kuchnia lavie przepyszna. korzystam z usług od ponad pół roku i jestem bardzo... Aleksandra Sylwia - opinia (1) Z całego serca polecam Lavie Cooking House przepyszne jedzenie pięknie podane... Sylwia Robert - opinia (1) Serdecznie polecam. Pani Agnieszka to najlepsza kucharka jaka miałem zaszczyt... Robert Oliwia Nowacka - opinia (1) Z całego serca polecam kuchnie lavie. Przepyszne potrawy wielorakiego rodzaju... Oliwia Nowacka Jakub - opinia (1) Katering 10/10, nie jadłem lepszego sernika z białą polewa. Obsługa miła i... Jakub Szymon - opinia (1) Profesjonalizm, zaangażowanie i serce na talerzu. Polecam lavie z czystym... Szymon Janek - opinia (1) To już chyba 4 święta (Boże Narodzenie i Wielkanoc) jak korzystam. Za każdym... Janek Kogutto - opinia (1) Z uwagi na lokalizację kilka razy próbowałem znaleźć coś podobnego, ale... Kogutto Adrianna - opinia (1) Kuchnia na najwyższym poziomie .Gorąco polecam Adrianna Aleksandra - opinia (1) Serdecznie polecam catering z Lavie! Smaczne, różnorodne, pięknie wyglądające... Aleksandra Paula - opinia (1) Polecam serdecznie. Jedzenie pyszne, miła obsługa Paula