Lavie Cooking House

Catering

Gdańsk, św. Brata Alberta 8

KR - ocena (1) świetna kompozycja smaków, zawsze przemiły kontakt KR Helena Maćkowiak - opinia (1) Catering rewelacja. Wszystkie dania przepyszne i pięknie udekorowane. Brak... Helena Maćkowiak Solwit - opinia (1) Postanowiliśmy się podjąć współpracy z firmą Lavie przy jednym z naszych... Solwit
Solwit - opinia (1) Postanowiliśmy się podjąć współpracy z firmą Lavie przy jednym z naszych... Solwit Bogusia - opinia (1) Rewelacyjny catering, korzystam z usług Lavie już od 2 lat. Potrawy świeże,... Bogusia Głodomór - opinia (1) Trafili w mój smak. Jednak dodatkowo wszystko wygląda MEGA. Chce się zjeść. I... Głodomór Karolina - opinia (1) Jestem ogromnie zadowolona z jakości przygotowanych potraw, wszystko co... Karolina Karolina - opinia (1) Jestem ogromnie zadowolona z jakości przygotowanych potraw, wszystko co... Karolina Paulina - opinia (1) Miałam okazję skosztować tych przepysznych dań na wigilii firmowej. Wszystko... Paulina Ewa - opinia (1) Miałam okazję skosztować na wigilii firmowej - wszystkie dania przepyszne a... Ewa Agnieszka - opinia (1) Fantastyczna marka! Jedzenie jest przepyszne i trafia smakiem w każde... Agnieszka Jasper Piekarski - opinia (1) Przepyszne pierogi, najlepsze jakie jadłem ogólnie 10/10 Jasper Piekarski Damian - opinia (1) Znakomite jedzenie z najwyzszej jakości składników. Damian Renata - opinia (1) Przede wszystkim pyszne, dobre jakościowo jedzenie. Dania przyrządzane z... Renata Kasia P. - opinia (1) Najlepszy catering w Trójmieście, potrawy smaczne, świeże, Pani Agnieszka... Kasia P. Marta - opinia (1) Polecam bardzo dobre przekąski !!! Pyszny vege barszcz oraz pierogi ;) Marta Marcin - opinia (1) Pyszotka, polecam na mniejsza i wieksza impreze Marcin magianna - opinia (1) Jedzenie rewelacja gorąco polecam magianna Agata - opinia (1) coś pięknego! Niezwykle smaczne i sycące potrawy. Palce lizać. Już myślimy... Agata Ziomek - opinia (1) Ci ludzie naprawdę żyją gotowaniem. Wyczarowują super smaczne potrawy.... Ziomek