Łazienka

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac.
Prosze wklejcie fotki swoich lazienek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie dzisiaj kupiłam z mężem kafle do naszej łazienki (jesteśmy w trakcie remontu). Kupiliśmy kafle z serii Tajga Tubądzin.
Jeśli nie wiesz jakie kafle wybrać polecam pojechać do Wemy w Gdyni albo Rumi.

Brzoskwisia a masz moze fotke kafli
tu jest link do tej serii
http://www.tubadzin.pl/flash.php?lang=1#hStrona=kolekcje_szczegoly,hLan=1,hSound=true,hLoop=1,hStrona_sub=lazienkowe,hKolekcje_id=147,hKolekcje_produkt_id=

popatrz sobie na fotki innych kolekcji - może któraś cię zainspiruje ;)

A my niedawno wlasnie skonczylismy remont naszej-moze kogos zainspiruje :):)
image

image
extra lazienka:)

bardzo ładna łazienka :)

Czarna ladna lazienka gdzie kupowalas kafle
Tez polecam Wema - maja spory wybor :) Moim marzeniem jest uniwersalna lazienka dziecieca, do ktorej wszystkie kolory dodatkow by pasowaly. Tzn. zebym mogla w przyplywie zlego humoru ;) pojechac do Ikea, kupic dywanik, reczniki i miec wrazenie zupelnie nowej lazienki :) Moze macie jakis pomysl? (Swoja lazienke bedziemy miec kremowa, ale jeszcze nie wybralismy kafelkow, wiec rowniez chetnie obejrze Wasze propozycje).

up
Fajnie,ze wam sie podoba:):) Niestety nie pomoge wam bo nie mieszkam w polsce :(:( Pozdrawiam..
Opoczno :)

image
image
image
image
image
image
image

neania ladna lazienka
Dziękuję :)
mała., ale udało się z niej dużo "wycisnąć" (brakuje jeszcze szafek - może keidyś będą :P)

marzy mi się tak umiejscowiona wanna
image

albo taki pokój kąpielowy z kominkiem ...
image

Wlasnie zastanawiam sie nad takim wpuszczeniem wanny, tylko nie jestem pewna czy latwo sie wowczas do niej wchodzi / z niej wychodzi. A lazienka na zdjeciu bylaby lepsza gdyby kibelek oddzielic jakas scianka, a nie miec uroczy widok z relaksacyjnej kapieli wprost na kibelek... ;)

Co do waniem wpuszczanych w podloge... dosc mocno utrunione sprzątanie zwlaszcza dla osob z problemami kregoslupa... ale przyznaje ze rowniez bardzo mi sie to podoba....;)
neania i czarna dzieki za wklejenie fotek lazienek dzieki wam mam teraz pomysl na swoja lazienke
up
tez ten temat mnie interesuje wiec up
Podbijam wątek.

Mam pytanie: ile mniej więcej płaciłyście za położenie metra kafelków??

43 zl za m2
polecam wam nowy katalog z castoramy. jest tam kilka rodzaji lazienek pokazanych i do kazdej z nich wyszczegolnione z czego ta lazienka jest zrobiona. mozecie tez sciagnac sobie na www.castorama.pl

ja mam Tubądzin Majolika ale tylko białe i do tego czerwone cygaro z kolekcji Minimal

A czy rozglądaliście się za płytkami może tutaj https://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/tonalite/ ? Bo ja przykładowo upatrzyłam sobie właśnie na tej stronie płytki dla siebie. Mają tam bardzo ładne model i atrakcyjne też ceny. Znajdziecie tam między innymi najładniejsze kolekcje takie jak Exabright, Satin, Silk, Diamante, Examat, Krakle.
W Gdańsku jest salon łazienkowy Bokaro, tam widziałam najwięcej fajnych kolekcji płytek, także jak szukacie pomysłów to koniecznie tam zajrzyjcie.