Łazienka

Gdzie w Trójmieście kupię płytki do ciekawe łazienki? Gdzie jest duży wybór?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Trójmieście zajrzyj do salonów Bokaro, to jedne z lepiej wyposażonych sklepów i tam na pewno znajdziesz ciekawe płytki bo tych im nie brakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ładne płytki to podstawa każdej aranżacji :) Ja aktualnie jestem na etapie wybierania mebli łazienkowych i czy w tym temacie możecie coś polecić? Szczególne podobają mi się wiszące meble łazienkowe, ktoś ma takie? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My praktycznie wszystko kupowaliśmy w sieci. Wierzcie, że opłaca się, a i wybór jest większy. Druga sprawa to oszczędność czasu, którego i tak zawsze nam przecież brakuje. Łazienke mamy już zrobioną i wygląda rewelacyjnie, jest tak jak chcieliśmy i to najważniejsze. W tej chwili wybieram dodatki i akcesoria i też robię to w sieci, a to przykład moich ostatnich zakupów https://www.superwnetrze.pl/dozownik-bezdotykowy-sensorowy-na-mydlo-otto-umbra-255ml,t239130.html . Solidna marka, świetna jakośći i wygląd i oszczędność, niby to tylko 50 zł ale tu 10, tu 50 i zbierze się ładna kwota.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem tego samego zdania co poprzedniczka. W dzisiejszych czasach trzeba się skupić na szukaniu potrzebnych produktów w sieci. Szczególnie jak weźmiemy jeszcze pod uwage ograniczenia w normalnym funkcjonowaniu na codzień. Wiele osób zabrało się ostatnio za remonty generalne swoich łazienek. Na większych forach budowlanych znajdziemy zdjęcia z których możemy czerpać inspirację. Kolor płytek to oczywiście kwestia naszego gustu, nastomiast trzeba też zwrócić uwagę na wyposażenie sanitarne. Takie rozwiązania jak miska wisząca nie tylko są praktyczne ale pozwalają zaoszczędzić cenne miejsce w naszej łazience. Dużym plusem jest także łatwość utrzymania ich w czystości, ponieważ nie trzeba grzebać po zakarmakach jak w przypadku standardowej toalety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja wybrałam meble łazienkowe z mijan24 kilka lat temu i do dziś zachwycają nienagannym wyglądem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiliśmy http://www.marcinrozalski.pl/idealne-meble-do-lazienki/ ciekawie to wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Trójmieście zajrzyj do salonów Bokaro, w Gdańsku np. jest świetnie zaopatrzony w najnowsze kolekcje. Ja tylko tam robię zakupy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można także zamówić w kamień na dom w internecie , którego można zastosować także w łazience.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czemu ograniczać się tylko do trójmiasta? teraz można wszystko kupić z powodzeniem w sklepach internetowych. ja kupowałam płytki do łazienki w https://www.merkurymarket.pl/plytki-lazienkowe/ i jestem bardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

transport poszukuję tanio i solidnie (7 odpowiedzi)

hej może ktoś ma godny polecenia transport do przeprowadzki , potrzebne żeby załadować i...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...