Zabiegi na twarz (1) Gorąco polecam Salon Le Petite Spa. Pierwszy raz odwiedziłam salon... Iwona Zabieg. (1) Wykonałam usługę zagęszczania rzęs....piękny efekt! Pani Patrycja jest... Tajemniczy klient Makijaż permanentny oraz rożne zabiegi twarzy (1) Serdecznie polecam Le Petit Spa za przemiła obsługę i zadowolenie z usług... Karolina
POLECAM (1) Absolutny profesjonalizm, przemiła obsługa, wspaniałe doradztwo. Bardzo... Ewa POLECAM (1) Polecam wszystkim salon, robie u pani Patrycji rzesy od 2 lat jestem... Ala Wyjątkowe miejsce! (1) Le Petit Spa to miejsce wyjątkowe pod każdym względem. Nieprawdopodobnie miła... Gabi Zdecydowanie tak (1) Świetna obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Poprzez dobranie... Małgorzata Profesjonalna obsługa, piękne miejsce na relaks (1) Korzystałam z różnych usług w tym salonie - zawsze wychodziłam zadowolona i... Marta Polecam! (1) Polecam wszystkim to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy znajdzie zabieg dla... Monika Rekomendacja dla Le Petit Spa (1) Z przyjemnością wystawiam najlepszą ocenę. Absolutny profesjonalizm, przemiła... Lena Le Petit - moje ulubione miejsce (1) Uwielbiam to miejsce.Tu naprawdę mogę się zrelaksować a przy okazji troszkę... Marzena Super, polecam ! (1) Długo szukałam salonu,który będzie spełniał moje oczekiwania. W końcu... Zosia Nie!!! (1) Z usług salonu korzystałam na początku lata był to zabieg makijażu... Tina Polecam wszystkim !!!!!!!!!!!!! (1) Profesjonalna obsługa! Gorąco polecam Paniom . W Salonie każda klientka czuje... ESJB Niemożliwe stało się możliwe (1) Trafiłam do salonu z polecenia koleżanki, po nieudanych próbach naprawy stanu... Basia Iza - opinia (1) Chodzę do salonu od roku i jestem bardzo zadowolona i nigdy sie nie... Iza Polecam każdemu! (1) Polecam każdemu! To jest cudowny salon w którym już po wejściu człowiek czuje... Kasia