LEKCJA Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 1

Grzegorz - opinia (1) Polecam wszystkim ten ośrodek szkolenia kierowców wszystkiego nauczycie się... Grzegorz Kamil - opinia (1) Witam wszystkich :) Wyobraźcie sobie, że 16 lat po zdaniu prawo jazdy, nie... Kamil Daje 7/6 gwiazdek (1) Po nauce w tym ośrodku szkolenia kierowców, egzamin państwowy na prawo jazdy... Krzysztof
Zdecydowanie warto (1) Prowadzący rzetelny będący oazą spokoju, zadbany sprzęt i bardzo dobra... Łukasz Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy! (1) Pan Marek jest najlepszym nauczycielem! Polecam każdemu tą szkołę. Super... kursantka :) Najlepsza szkoła jazdy! (1) Czekając na odbiór upragnionego prawka chciałabym gorąco polecić wszystkim... Krystyna Serdecznie polecam!! (1) Sympatyczny, życzliwy instruktor, który stara poznać się młodego kierowce.... Ewelina Świetna szkoła! (1) Egzamin zdałam za pierwszym razem. Znajomi, którzy uczyli się w innych... Kursant Super instruktor! (1) Zdałam za pierwszym razem. Pan Marek nie tylko uczy jak dobrze jeździć, ale... Ania Dobry wybór, tak trzymać (1) Takie Szkoły trzeba polecać i reklamować. Krótko i na temat... Dzisiaj trudno... Sebastian POLECAM!!! (1) Rzetelnie, uczciwie, profesjonalnie - tak jak w reklamie strony i szkoły. :)... Małgorzata Rewelacja!!! (1) Osrodek bardzo dobry, Pan Marek jest wspanialym instruktorem, baaardzo... Weronika Konczakowska rewelacja (1) polecamy wszystkim ten OSK. Pan Marek jest to instruktor od tzw."ciężkich... Alicja i Karolina super szkoła i instruktor (1) Ten ośrodek szkoleniowy poleciła mi koleżanka z powodu bardzo szybkiego... Irena Polecam!!!!! (1) Posiadam prawo jazdy już 3 latka i zdałem za pierwszym razem.Trafiłem do tej... Adrian Polecam ! (1) Prawdziwa szkoła jazdy. -Duże doświadczenie -Pełen profesjonalizm -Polecam... Aldona najlepszy ośrodek w trójmieście! (1) Solidne i profesjonalne szkolenie, gorąco polecam! Jestem przekonana, że... Agnieszka pełen profesjonalizm (1) Szkołę poleciła mi znajoma i się nie zawiodłam. Jestem osobą, która zawsze... Agnieszka i plusy i minusy (1) Zacznę może od rzeczy najważniejszej: zdałam za pierwszym razem. Poziom... A polecam ten ośrodek ;D (1) hmm chociaż nie zdałam za pierwszym razem ale to jest nie istotne i wcale... Marta