Ivanna - opinia (1) Po rodzinnym popołudniu spędzonym w Lemur Parku emocje towarzyszyły nam cały... Ivanna Agnieszka i Grzesiu - opinia (2) Dzisiaj odwiedziłam to miejsce i już na wstępie byłam miłe zaskoczona. Pani z... Agnieszka i Grzesiu Joanna - opinia (2) Super miejsce. Przemiła obsługa. Mile spędzony czas. Joanna
Coral - opinia (1) Super miejsce trochę podstarzała infrastruktura w namiocie z arkadami. Coral Barbara - opinia (1) Lemur Park-to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla rodziny z dziećmi. Gorąco... Barbara fajne zwierzaczki - opinia (1) Dzieci się wyszalały. Super wrażenia ze spraceru z przewodnikami, mieliśmy... fajne zwierzaczki JOAnn - opinia (1) Ciekawe miejsce dla rodzin z dziecmi, alewedług mnie cena nieadekwatna do... JOAnn Julia - opinia (1) Było super, obsługa bardzo miła. Cena jest bardzo korzystna jeśli patrzeć na... Julia Agnieszka - opinia (1) Byliśmy w Lipcu w Lemur Parku i bardzo nam się podobało, mało zwierząt w... Agnieszka Asia - opinia (1) Witam. Dzisiaj odwiedziliśmy ten park pierwszy i ostatni raz . Klepowisko i... Asia Paulina - opinia (1) Byłam w Lemur Park tydzień temu z rodziną. Mnóstwo ludzi. Za dużo osób... Paulina vvv - opinia (1) Nie polecam. Teren mały, atrakcje mało ciekawe, zwierzęta trzymane w złych... vvv Moim zdaniem (1) Witam w mojej opinii Lemur Park to zwykła strata pieniędzy i czasu. Teren... Daniel Fantastyczne miejsce (1) Razem z rodziną spędziliśmy tam wspaniały dzień. Dzieci były zachwycone,... PC Jacek i Basia z dziećmi - opinia (1) Polecam z całego serca Jacek i Basia z dziećmi Polecam (1) Polecam gorąco..było suuper.. Mariola Ciekawa opcja na wypad na weekend (1) Widziałam wiele zoo, ale po raz pierwszy miałam możliwość z tak bliska poznać... Magda Polecam (1) Trochę misz-masz atrakcji, ale zabawa jest na cały dzień. Fajny dmuchaniec, w... Dagmara Polecam! (1) Ciekawe miejsce, dużo różnorodnych atrakcji. Fajnie, że powstają nowe... Justyna Dobry rodzinny park (1) Bardzo fajny rodzinny park a nie kolejna maszyna do zdzierania kasy gdzie... Krzysiek