Tomasz Pierchała - opinia (1) Pierwszy raz przyszliśmy z polecenia, więc mieliśmy wysokie oczekiwania,... Tomasz Pierchała julia - opinia (1) Pyszne i wykwintne dania i bardzo miła obsługa. Tatar - coś niesamowitego,... julia Julia - opinia (1) Tak, tak i jeszcze raz tak! A ten wieczór był tak wyjątkowy za sprawą... Julia
Dawid Rosłoniec - opinia (1) Bardzo miła obsługa i naprawdę warto tam zjeść.... Wystrój jak z bajki.... Dawid Rosłoniec Oskar Małecki - opinia (1) Jestem zachwycony pod każdym możliwym względem. Począwszy od znakomitego,... Oskar Małecki Ola - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam restaurację L'Entre Villes. Lokal zachwyca... Ola Kacper Sosna - opinia (1) Bardzo przytulne miejsce - z klimatem oraz sercem włożonym w lokal. Samo... Kacper Sosna Michał Aleksander - opinia (1) To miejsce jest rewelacyjne! Odwiedzam je często od kilku lat i z całego... Michał Aleksander Natalia - opinia (1) Wspaniałe miejsce. Piękne wnętrza, przemiła obsługa na wysokim poziomie oraz... Natalia Julia G - opinia (1) Bardzo polecam restauracje w Sopocie. Obsługa na wysokim poziomie. Ogromny... Julia G Jula i Adaś - opinia (1) Wspaniałe miejsce na mapie trójmiejskiej gastronomii. Znakomita, niesztampowa... Jula i Adaś Idealnie (1) Idealna,smaczna kuchnia! Paweł Palce lizać (1) Rewelacja. Doskonala obsluga, pyszne jedzenie i do tego ta atmosferai klimat.... Kamil polecam! (1) Przede wszystkim nie rozumiem złej opinii na temat obsługi. Ja trafiłam z... ap-ch średnio! (1) Bardzo ładna restauracja. Widać fachowy smaczek przy jej tworzeniu, lecz nie... Anna Piękny wystrój, niekompetentna i zadufana obsługa (1) Miejsce jest niesamowite- zwraca uwagę już z ulicy, a środku- również... Anna Obsluga na minus (1) Bardzo dobre jedzenie, fajny wystroj i wszystko byloby idealnie gdyby nie to,... Przemek Gorąco polecam!!!!! (1) Przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i przepiekny wystrój. Gorąco... Łukasz Pełen profezjonalizm. (1) Byłam zachwycona, świetna obsługa, wspaniałe jedzenie. Bardzo poważnie... Katarzyna S