Magdalena - opinia (1) Polecam współpracę z Lesinska Concept. Kapitalnie zaaranżowała przestrzeń... Magdalena z wizją i konsekwentnie! (1) Zdecydowanie polecamy! Ludzie, którzy słuchają swoich klientów, ich potrzeb i... m. Inspirujący (1) Mają bardzo ciekawe propozycje. Konsekwentni i profesjonalni.Cena odpowiada... Magda
Aranżacja/Wyposażenie/Remont - kompleksowa usługa (1) Witam, Zleciłem kompleksową usługę i zostawiłem fachowców samych z problemem.... Marek Świetny kreatywny zespół. (1) Polecam wszystkim, którzy planują zamienić swoje mieszkanie w idealnie... Janina REKOMENDUJĘ WIZJONERÓW Z LESINSKA CONCEPT (1) Jako bardzonzadowolony klient, polecam usługi projektowe młodych i... Klient z Sea Towers Niepowtarzalny Duet (1) Ciezko trafic na bardziej ambitnych ludzi, z niesamowitym indywidualnym... Klient Lesinska Concept KREATYWNI I PERFEKCYJNI ARCHITEKCI WNĘTRZ - LESINSKA CONCEPT (1) FIRMA LESINSKA CONCEPT Z GDYNI ZAJEŁA SIĘ KOMPLEKSOWYM PROJEKTEM NASZEGO... P.K Prężni profesjonaliści! (2) Biuro, które zaprojektowało wnętrze mojego domu w najdrobniejszych... W.L. Solidnie i terminowo (1) Pierwszy raz urządzałem własne mieszkanie, nie miałem wcześniej doświadczeń w... D.K. SEA TOWERS (1) Młodzi ludzie , pełni pomysłów i umiejący słuchać inwestora.Przekonali mnie... I.K profesjonalnie i stylowo (1) jestem bardzo zadowolony z wyboru tej firmy. podejscie do sprawy bardzo... Rafał G.