Lider-RemBud

Usługi remontowe i budowlane

Gdańsk, Piotra Czajkowskiego 3A/10

Dariusz L - opinia (1) Firma została wzięta do wykonania remontu mieszkania z polecenia.Przede... Dariusz L Artur - opinia (1) Konkretnie, sprawnie, rzetelnie i terminowo. Mieszkanie w stanie... Artur Godni polecenia -fachowe wykonanie, termin dotrzymany (1) Firma godna polecenia! Wszystko wykonane zgodnie z projektem, fachowo i co... Sylwia i Artur
Opinia (4) Profesjonalna ekipa budowlana, kompetentne doradztwo p Tomasza w zakresie... Aleksandra Zero kontaktu (1) Umawiają się na podpisanie umowy i nie pojawiają się. Zero kontaktu. Nie... klient remony i wykonczenia (2) Z wielką przyjemnością polecam firmę www.lider-rembud.pl która w mojej ocenie... krzysiek Świetny, godny zaufania Lider-RemBud! (1) Rzadko to robię - wystawiam oceny czy komentarze - ale w tym wypadku po... Ania polecam Firmę Lider-rem-bud Tomasz Cichal. (1) Polecam Firmę P.Tomasza Bardzo słowny , rzeczowy , kontaktowy pełen... małżeństwo remont (1) Jesli poszukujecie firmy Remontowo to polecam Lider-Rembud usługi... Monika firma którą można polecić (1) Firma Lider-rembud wykonywala dla mnie usługę , z której bardzo jestesmy z... Rodzinka z Gdanska Opinia (1) Bardzo dobra firma remontowa - rzetelna i profesjonalna. Wszelkie prace... Agnieszka Krotke Polecam (1) Polecam Firmę Lider-rem-bud pod każdym względem, pełen profesjonalizm,... Piotr remont lazienki i nowa kuchnia (1) Bardzo przystepne ceny maja, a do tego wysoka jakosc wykonania. Maja mase... Natalia zlecenia (1) Witam ta firma wykonała dla mnie zlecenie wykonczenia mieszkania pod klucz i... krysiek