Rewelacja pod każdym względem! (1) Super obsługa, szybko, sprawnie i co najważniejsze punktualnie! Wszystko... Piotr serdecznie polecamy (1) Panowie z firmy liderpak przeprowadzali nas z Gdańska do Krakowa. Bardzo... Marta Chciałoby się, żeby tak wyglądały wszystkie usługi! (1) Świetny poziom usługi od pierwszego do ostatniego kontaktu. Panowie są... mn
super firma! (3) rzetelni, pracowici, odpowiedzialni, komunikatywni - wszystko czego potrzeba... Ula Firma godna polecenia (1) Pracownicy mili, kompetentni. Przeprowadzka przebiegla b. sprawnie (w sumie 3... Alicja Dudek-Kruesch GENIALNA FIRMA (1) Panowie poradzili sobie z moją przeprowadzką z Gdańska do Wejherowa po... VEVIOOR Firma godna polecenia (1) Dzisiaj przeprowadzałam się z gdańskiego Przymorza do Straszyna -... Alicja SOLIDNIE SZYBKO MIŁO PROFESJONALNIE (1) polecam LIDERPAK - Panowie byli o wyznaczonej godzinie - z 5 piętra znieśli... Barbara Rewelacyjna firma (1) Szybka i profesjonalna obsługa! Przeprowadzka przebiegła bardzo sprawnie, w... Emilia Zadowolony klient (1) Korzystałem z pakietu duży samochód + 4 osoby, przeprowadzka przeszła bardzo... Rafał Najlepsi!!!! (1) Firma na medal! Zamieniałam mieszkanie i w jednym czasie trzeba było... Serenity Firma godna polecenia - polecam z przyjemnością (1) Przede wszystkim bardzo dziękuję Panom z LIDERPAK za fachową, miłą, sprawną,... Ania Profesjonalnie i w dobrej cenie. (1) Serdecznie polecam. Miła obsługa. Szybko i profesjonalnie oraz w korzystnej... Kasia / Keback Identity Najlepsi w Trójmieście (1) Informację o "Liderpaku" dostałem od znajomego prowadzącego sklep z grami... westlake taka przeprowadzka to i owszem (1) Panowie pojawili sie na czas więc duży plus za punktualność, kultura osobista... Jarek - Słon. Dolina Zdecydowanie polecam (1) 1. Przy zamówieniu usługi obiektywna pomoc dotycząca ilości pracowników i... tomtito Super profesjonalizm (1) Pozytywne opinie z portalu trojmiasto.pl potwierdziły się w 100%.... Iwona Polecam (1) Polecam przeprowadzki z firma Liderpak. Pełen profesjonalizm Andrzej Profesjonalna obsługa (1) Firma prezentuje profesjonalne podejście do klienta. Panowie przeprowadzili... Aneta Sopot SUPER FIRMA - POLECAM NIEZDECYDOWANYM W 100% (1) FIRMA LIDERPAK PRZEWIOZŁA NASZĄ KAWALERKĘ Z PRZYMORZA NA MORENĘ W CIĄGU 1H... ADRIAN