Pati23 - ocena (1) Wszystko Ok. Panowie rewelacyjni, znający się na swojej robocie. Pati23 Patryk1010 - ocena (1) Podziękowania dla całego zespołu. Nasza przeprowadzka była nie lada wyzwaniem... Patryk1010 Zofia333 - ocena (1) Polecam!!! Panowie bardzo sprawnie przeprowadzili nasze mieszkanie. Cena... Zofia333
Robert P - ocena (1) Firma zna się na rzeczy. Wszystkie meble profesjonalnie zdemontowane i... Robert P Liliana - ocena (1) Sprawnie, na czas i w dobrej cenie. Panowanie kulturalni. Polecam Liliana Norbi12 - opinia (1) Szybko i sprawnie. Panowie bardzo pomocni i widać że znają się na rzeczy.... Norbi12 Basia - opinia (1) Rewelacyjna obsługa. Szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona. Basia Magdalena - opinia (1) Polecam. Miałam mnóstwo rzeczy a poszło szybko i sprawnie. Wiele... Magdalena Stela22 - opinia (1) Panowie byli punktualnie, spakowali całe mieszkanie. Dobrze zabezpieczyli... Stela22 Norbert - opinia (1) Wszystko sprawnie i bezproblemowo. To moja 3 przeprowadzka z Liderpakiem.... Norbert KK - opinia (1) Polecam pełna profesjonalna obsługa podczas przeprowadzki. KK Marek , Beata i "młody " - opinia (1) Ekipa w osobach Wieczny, Krzysiu, Junior i Proton - to dream team. działania... Marek , Beata i "młody " Profesjonalni jak zawsze (1) Moja trzecia przeprowadzka. Wszystkie z Liderpakiem. Mili Panowie, wiedzą co... Anna S. Przeprowadzka biura - super profesjonalnie (1) Naprawę fachowcy. Przeprowadzaliśmy nasze biuro do budynków Olivia Business... Damian - OLTP Kompetentnie, konkretnie (1) Polecam. Świetny kontakt, konkretnie, wszystko jasne, zespół punktualny,... Magdalena Usługa na najwyższym poziomie (1) Bardzo fachowa obsługa!!! Sprawna ekipa, dbają o detale. Cena adekwatna do... Stefan Pełen Profesjonalizm (1) Jestem pod wrażeniem. Miła i pomocna obsługa przez telefon, zaś sama... Audryna Polecam (1) Naprawdę firma godna polecenia. Usługa za przystępną cenę, bardzo życzliwi... Paulina P. Serdecznie polecam! (1) Jestem mile zaskoczona jak sprawnie poszła przeprowadzka! Mimo rozwożenia... Di. Pełen profesjonalizm (1) Przewóz mebli wykonany profesjonalnie. Panowie punktualni, bardzo ostrożni,... Marta