Świetne miejsce (1) Kiedyś chodziłam tu dermatologa, a od niedawna przyjeżdżam tu z moją mamą do... Gabriela Opalewska Fajne miejsce (1) Robiłem tu badania USG i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o obsługę.... Marcin Sobkowiak Polecam nefrologa dziecięcego (1) Od dłuższego czasu moja córeczka była leczona w związku z nawracającym... Ewelina
Świetne miejsce (1) Kilka miesięcy temu usuwałam żylaki w tym miejscu i nie mogę powiedzieć nic... Arleta Endokrynolog (1) Brak jakichkolwiek zarzutów - umówienie się na wizytę było bezproblemowe,... Aneta Wizyta u ginekologa (1) Ostatnio zaczęłam chodzić tu do ginekologa i jestem bardzo zadowolona. Zawsze... sympatyczna Jestem zadowolona (1) Korzystam z usług dermatologów od lat i nigdy się nie zawiodłam. Świetne... Daria Super klinika (1) Klinika bardzo ładna, czysto i schludnie. Obsługa w recepcji miła i stara się... Krysia Odmówienie pomocy kobiecie w ciąży ... (1) Jestem w 11 tygodniu ciąży i na podstawie wyników , dostałam skierowanie do... Marta wizyta u lekarza (1) Rzadko kiedy dodaję opinię, ale jestem niemile zaskoczona. Ceny przystępne... Agata wszystko na plus (1) Klinikę mogę z czystym sumieniem polecić. Byłam z dzieckiem u nefrologa, Pani... Igazalae godne polecenia (1) Dzień dobry, byłam ostatnio u dr. Michajłowskiego i mimo tego, że na wizytę... Alicja Z. Polecam!! (1) Tak powinna wyglądać obsługa klienta w każdej placówce! Pomocny i... andrzejeek Problem rozwiązany!!! (1) Moja mama miała problemy z ciśnieniem, po ekg lekarz kazał zrobić echo.... JoasiaD Dziwne podejście do klienta (1) Wizyta płatna z góry. Dopiero po skasowaniu, Pani na recepcji informuje o... Agata Nie polecam (1) Nie zrobiłem usg jamy brzusznej ponieważ lekarz nie przyjechał i miał... Pawel super (2) profesjonalna placówka z profesjonalna obsługą mb Polecam (1) Polecam serdecznie - miła obsługa, wszystkie zakresy medyczne które mnie... Ewa Czysto i sympatycznie (1) Byłam ostatnio u Doktora Michajłowskiego Jerzego. Bardzo jestem zadowolona.... Lucyna wizyta u specjalisty (2) Miałam okazję skorzystać z usług tej nowej Kliniki a dokładnie byłam u... Ddd